«Гірник-Спорт» обіграв молодь «Олександрії»

«Гірник-Спорт» - «Олександрія» (U-19) - 2:0
Голи: Подрезан Олександр, 59`, Пец Іван, 69`

У першому таймі команди не забивали м’ячів, хоча у середині тайму у «гірників» був шанс відкрити рахунок, але м’яч влучив у стійку воріт. Обидва голи були забиті після перерви. Хоча спочатку, на 51-й хвилині матчу, м’яч побував у сітці воріт «Гірника-Спорт», але арбітр не зарахував це взяття воріт.

А далі, як кажуть у таких ситуаціях, спрацювала заміна. Рахунок у грі відкрив Олександр Подрезан, який на 57-й хвилині вийшов на поле разом із Максимом Шептицьким. Вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» вже через дві хвилини після появи на полі дограв епізод до кінця, і після помилки на виході голкіпера «Олександрії» (U-19), ударом головою відправив м’яч у ворота – 1:0. Цього голу не було би без зусиль двох гравців «Гірника-Спорт», які попрацювали на правому фланзі. Спочатку Дмитро Шинкаренко, який вийшов на полі після перерви і грав із капітанською пов’язкою чудово відібрав м’яч у підкаті, а потім один із потенційних новачків команди виконав гольову подачу.

Через десять хвилин «Гірник-Спорт» подвоїв рахунок після кутового. Гол забив центральний захисник Іван Пець, який головою направив у ближній від голкіпера кут воріт – 2:0. Тут також відзначимо непогану подачу у штрафний майданчик, а також гру в дотик від одного із потенційних новачків «Гірника-Спорт».

Надалі команда з Горішніх Плавнів контролювала хід подій на полі і до кінця матчу рахунок не змінився. На характер гри навіть не вплинула сильна злива, яка тривала у другому таймі трохи більше десяти хвилин. Але цей факт більше був перевіркою для якості запасного поля спорткомплексу «Юність», яке було у чудовому стані, навіть під час дощу. До кінця матчу мав можливості відзначитися ще один вихованець ДЮФК «Гірник-Спорт» Данило Чернецький, який спочатку пробивав по воротам, а потім у одному із моментів не зумів дотягнутися до м’яча.

«Гірник-Спорт» відсвяткував перемогу і тепер продовжує працювати на зборі. Надалі у «гірників» фінал першого благодійного турніру «Разом до перемоги!», в якому команда Ігоря Жабченка виборюватиме трофей змагань проти команди «Національна Гвардія».