"Гірник-Спорт-2" - "Зоря" (Кам'яні Потоки). 2:1 Події матчу

«Гірник-Спорт-2» домашньому поєдинку зустрінеться із «Зорею» із Кам’яних Потоків. Гра відбудеться у рамках чемпіонату Кременчуцького району під егідою ГО «АФК».

"Гірник-Спорт-2" - "Зоря" (Кам'яні Потоки).
21.07.2021. Стадіон загальноосвітньої школи № 5 ім. Л.Бугаєвської.

Події матчу:

Матч завершився з рахунком 2:1 на користь Гірник-Спорт-2. Вітаємо усіх з перемогою нашої команди!
90 хв. арбітр додав три хвилини.
85 хв. Вилучення: за розмови з арбітром попередження отримав гравець "Зорі". Для нього це була друга жовта картка. Гості залишилися у меншості.
83 хв. гостро атакували ворота суперника гравці "Гірника-Спорт-2".
80 хв. небезпечний момент біля воріт "Зорі".
79 хв. небезпечний момент біля воріт "Гірника-Спорт-2".
77 хв. попередження отримав гравець "Зорі".
75 хв. 2:1!!! Чернецький вивів Гірник-Спорт-2 вперед! На лівому фланзі активно зіграв Микита Макаренко, який і розпочав гольву атаку, яку ударом у нижній кут завершив Чернецький.
72 хв. небезпечний момент біля воріт гостей.
71 хв. Заміна у "Гірника-Спорт": замість Буланши на поле вийшов Макаренко.
69 хв. Зоря ледве не забила другий гол: м'яч після удару головою влучив у поперечину.
68 хв. попередження отримав Подрезан.
67 хв. попередження отримав Твердохліб.
64 хв. небезпечний момент біля воріт Зорі.
62 хв. Гості атакували ворота Гірника-Спорт-2.
61 хв. Небезпечна атака "Зорі".
61 хв. 1:1. Зоря зрівняла рахунок. Відзначився Артем Гриценко.
54 хв. Арбітр показав жовті картки Андрію Білобровці та гравцю "Зорі".
51 хв. дальній удар Твердохліба, трохи неточно
50 хв. Хатенка загрожував воротам "Зорі", але не реалізував свій момент
47 хв. Шептицький пробивав штрафний
Заміни: У "Гірника-Спорт" замість Тертишного, Катламея та Уроди на поле вийшли Подрезан, Хатенка та Твердохліб.
ПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ
ПЕРЕРВА
38 хв. попередження у Зорі
36 хв. заміна Гірник-Спорт-2: Шептицький замість Латинцева
32 хв. небезпечний момент у Урода
26 хв. попередження у Катламея
23 хв. попередження у гравця Зорі
10 хв. попередження отримав Георгій Урода
09 хв. 1:0! Чернецький вивів Гірник-Спорт-2 вперед!

Матч розпочався

Склад Гірника-Спорт-2: Скорик, Тертишний, Яковенко, Лисенко, Білобровка, Урода, Якубовський, Латинцев, Буланша, Катламей, Чнрнецький. Запас: Ванін, Подрезан, Твердохліб, Шептицький, Хотенка, Макаренко.

16:40. Серед лідерів бомбрдирської гонки є й гравець "Гірника-Спорт-2" Ігор Буланша, на рахунку якого 4 забиті м'ячі. Така ж кількість і у Євгенія Віхарєва із "Нафтохіміка-В". Одноосібним лідером тут йде Сергій Семененко, який також представляє "Нафтохімік-В".

16:30. "Гірник-Спорт-2" у чемпіонаті Кременчуцького району йде без втрат і після двох матчів посідає друге місце. У нашої команди шість очок і різниця м'ячів 15:0. Лідером у турнірній таблиці йде "Нафтохімік-В", який зіграв чотири матчі і в усіх здобув перемоги. Команда має 12 очок і різницю  20:0. Наш суперник - команда "Зоря" (Кам'яні Потоки) йде на 4-м місці і після трьох ігор має одну перемогу та дві поразки. Різниця м'ячів - 3:5. Усього у чемпіонаті приймають участь сім команд.

16:00. У цьому поєдинку тренерський штаб другої команди «гірників» перевіряє молодих гравців, які наразі займаються у ДЮФК «Гірник-Спорт».

Основна частина гравців вже має досвід виступів у чемпіонаті Полтавської області, інша частина не завжди потрапляє у склад «Гірника-Спорт-2» на обласній першості і має можливість виявити себе саме у такому турнірі, як чемпіонат Кременчуцького району ГО «АФК».