Билися до кінця, зрівняли рахунок, але...

«Минай» - «Гірник-Спорт» - 1:0. Гол: Василь Пиняшко, 42.

Як і очікувалося цей матч ніби то став продовженням попередньої зустрічі суперників у першому колі. Тоді «Гірник-Спорт» мінімально виграв у «Миная». У грі другого кола на Закарпатті була така ж непоступлива боротьба збоку обох команд, такі ж відрізки матчів, де спочатку перевагу мала одна команда, а потім інша. Ну й не обішлося без суперечливих епізодів, які трактувалися на користь господарів.

«Минай» з самого початку пішов у атаку і на 7-й хвилині капітан господарів Пиняшко ледве не проштовхнув м’яч у ворота «гірників». Надалі «Минай» намагався діяти активно, але «Гірник-Спорт» ні в чому не поступався супернику.

Під кінець першого тайму головний тренер «Минаю» зробив одразу дві заміни. Олексій Шпак замінив Артура Карнозу, а Рустам Ахмедзаде — Богдана Оринчака. Але навряд чи саме ці події призвели до забитого м’яча у ворота «гірників». Відкрити рахунок «Минаю» вдалося через помилку оборони нашої команди. Неоічкувано поблизу воріт м’яч потрапив до капітана господарів Василя Пиняшко і той без роздумів із меж штрафного майданчика відкрив рахунок на 42-й хвилині - 1:0.

Наприкінці першого тайму «гірники» організували атаку, під час якої задлося, що м’яч потрапив у руку Анатолія Нурієва, але світок арбітра матчу Віктора Копієвського промовчав. Ну а перший тайм було завершено після стрімкої атаки «Миная», яку не вдалося завершити прицільним ударом Олексію Шпаку.

Після перерви «Гірник-Спорт» перехопив ініціативу і вже на на початку другого тайму Сергій Герасимець повинен був зрівнювати рахунок, але наш гравець не зумів переправити м’яча до воріт «Минаю».

Пізніше вже «Минай» мав гарний момент на 65-й хвилині, коли по воротам пробивали Петро Стасюк, але м’яч пройшов поруч зі стійкою воріт. Ще два моменти мав Олексій Шпак. Перший його удар був нанесений на 69-й хвилині із району одинадцятиметрової позначки, але м’яч пройшов вище воріт. Потім все той же Шпак на 73-й хвилині також із меж штрафної площі прицільним ударом влучив у стійку воріт.

Ігор Жабченко зробив заміни у другому таймі, які пожвавили гру нашої команди у атаці. На 76-й хвилині Ігор Чередниченко впав у штрафному майданчику «Минаю». Нашого гравця грубо зупинив ударом рукою захисник «Минаю» Максим Жичиков. Але арбітр не призначив навіть штрафного удару, лише подав руку, аби Ілля піднімався з газону.

Кінцівка матчу виявилася дуже гарячої та богатою на події. Спочатку два моменти мав «Минай». На 86-й хвилині Анатолій Нурієв пробивав з гострого кута, але Антон Ситников зреагував на цей м’яч, який потім захисники «Гірника-Спорт» відбили від своїх воріт.

Ще раз завдяки суперсейву Антон Ситников врятував свої ворота на першій компенсованій хвилині. Голкіпер «Гірника-Спорт» відбив удар Олексія Шпака. А потім гольову комбінацію провели «гірники». Данило Карась знайшов довгим пасом Іллю Чередниченко, який зробив передачу вздовж воріт на Олексія Бойко. Нашому форварду вдалося переправити м’яча у сітку воріт. Але цей гол арбітр Віктор Копієвський не зарахував, оскільки вважав, що Бойко порушив правила проти голкіпера «Минаю» Андрія Поповича. Звісно, що голкіпер «Минаю» довгий час лежав на газоні, отримав медичну допомогу і... як ні в чому не бувало продовжив матч.

В своїй останній атаці «Гірник-Спорт» знову загрожував воротам «Минаю», але Іллі Малишкіну ударом головою не вдалося переправити м’яча до воріт суперника.

Гра завершилася мінімальною перемогою «Минаю», який після цього ігрового дня очолив таблицю і тримає курс на прем’єр-лігу. Після матчу було головний тренер «Минаю» Василь Кобін звернув увагу на те, що «Гірник-Спорт» грав проти «Руху» і «Минаю» різними складами. Пан Василь повинен розуміти, що у команди дуже напружений графік і ротація під час двух виїздних поєдинків поспіль вкрай необхідна. В нас виникає зустрічне питання, чи з’явиться на офіційному сайті ФК "Минай" огляд матчу з «Гірником-Спорт» і повтор з більш якісною картинкою моменту, коли Олексій Бойко забив м’яч наприкінці матчу.

Як би там не було, а «Гірник-Спорт» залишився дев’ятим у таблиці. Нашу команду очікує наступне випробування — третя виїздна гра поспіль. 1 серпня «гірники» матимуть зіграти матч із запорізьким «Металургом», який було раніше відмінено. А 3 серпня у «Гірника-Спорт» вже домашня гра із краматорським «Авангардом».