Новини

Більшість не принесла успіху. «Гірник-Спорт» не набрав очок у Харкові

Спочатку кожній із команд про себе нагади їхні гравці. На початку гри «Металіст 1925» заробив пенальті, після того, як м’яч влучив у руку Вячеслава Велєва, який на той момент був вже на газоні. Одинадцятиметровий удар реалізував екс-гравець «Гірника-Спорт» Юрій Батюшин – 1:0.

Через п’ять хвилин вже харків’янам нагадав про себе Сергій Романов, який після удару з дальньої відстані зрівняв рахунок – 1:1. Партнера по команді підтримали ще два екс-гравеці «Металіста 1925» Лукас Вентура та Владислав Краєв. Перший віддіа чудову передачу, а другий в один дотик переправив м’яч у ворота господарів – 1:2. 

Вже через хвилину «Металіст 1925» залишився у меншості після того, як Лукаса Вентуру, який на швидкості мчав до воріт харків’ян, завалив Максим Цвіренко. Це був фол останньої надії і арбітр зустрічі вилучив гравця харківського клубу.

Здавалося, що «Грник-Спорт», який грав і більшості зуміє втримати переможний рахунок. Втім, все у цьому матчі перевернулося з ніг на голову. На початку другого тайму Пономар зрівняв рахунок, а через дві хвилини Максиму Жичикову вдалося вийти уперед – 3:2.

Уникнути поразки «Гірник-Спорт» міг після удару Олега Осипенка, який вийшов на заміну. Але господарів поля врятувала стійка воріт.  
Матч завершився з рахунком – 3:2. «Гірник-Спорт» залишився на 9-му місці, має в активі 9 перемог та 9 поразок. Ще п’ять разів «гірники» грали унічию. А ось кількість забитих та пропущених м’ячей є однаковою: 33 м’ячі.

Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе у п'ятницю, 7 травня. У 25-му турі себе вдома «гірники» прийматимуть «Альянс» із Липової Долини. 
2021