Новини

Два голи, реванш над «Кременем» та трофей у Полтаві

У фіналі турніру «Кубок Віктора Пожечевського», який пройшов у Полтаві на стадіоні спорткомплексу ФК «Ворскла» (автоагрегатний завод), «Гірник-Спорт» переміг «Кремінь» із рахунком – 2:0.

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 0:2. Голи: Понєдєльнік, 3 (0:1), Орнат, 86 (0:2)

«Гірник-Спорт»: Жмурко (Паламарчук, 30, Клімов, 61), Шинкаренко (Черниш, 87), Кравчук (к), Чуєв (Цвіренко, 43), Малакі, Понєдєльнік (Громенко, 87), ГНП (Паламар, 46), Кулаковський (Мильченко, 46), Росляков (Орнат, 73), Яворський (Сологуб, 61), ГНП (Бруно, 70).

У фіналі «Кубка Віктора Пожечевського» «Гірник-Спорт» та «Кремінь» зіграли вдруге і цього разу «гірникам» вдалося узяти реванш за поразку від кременчуцької команди (2:5) під час групового етапу турніру.

Матч розпочався із швидкого голу, у виконанні команди із Горішніх Плавнів. Андрій Понєдєльнік потужним ударом у верхню площину воріт – 1:0. «Кремінь» робив спроби зрівняти рахунок, і в одному епізоді був близький до успіху, але горішньоплавнян врятувала реакція Романа Жмурка, якому вдалося зробити чудовий сейв. Гольових моментів у матчі у обох команд було не так багато, але чого вистачало, так це боротьби під час єдиноборств. У обох команд відбулися вимушені заміни. Завдякі цій обставині ще до перерви у складі «Гірника-Спорт» з’явився центральний захисник Максим Цвіренко, який вийшов на поле вперше за три місяця після відновлення від травми.

Другий тайм пройшов у рівній боротьбі, але наприкінці матчу більше пощастило «Гірнику-Спорт». В одній із атак Артур Орнат, який знаходиться на перегляді у «гірників» несильним ударом влучив у нижній кут воріт «Кременя» - 2:0. Саме з таким рахунком матч був завершений.

«Гірник-Спорт» став переможцем турніру «Кубок Віктора Пожечевського», здобув трофей, золоті медалі, грошовий приз, 25 футбольних м'ячів від Асоціації футболу Полтавщини, а також індивідуальну нагороду, яка була вручена Андрію Понєдєльніку, як кращому гравцю у складі «Гірника-Спорт».

Привітання від Асоціації футболу Полтавщини отримав і керівник «Гірника-Спорт» - спортивний директор Олексій Шалаєв, який був присутній на матчі разом із виконавчим директором Віталієм М`якініним.

«Гірники» завершили турнір перемогою, але другий тренувальний збір ще триває.


Він буде завершений у середу, 23 лютого. У цей день «Гірник-Спорт» проведе стартовий матч турніру «Полтавська весна», який знову відбудеться у Полтаві на стадіону спорткомплексу ФК «Ворскла» (автоагрегатний завод). Суперником «гірників» буде СК «Полтава». Початок матчу – о 14:00.
2022