Новини

Максим Цвіренко: «Відчуваємо впевненість у своїх силах»

Захисник «Гірника-Спорт» прокоментував нічию «Гірника-Спорт» із «Волинню» у матчі 14-го туру чемпіонату України у Першій лізі.

- Після першого тайму були такі сумнівні відчуття з приводу нашої гри, - розповідає захисник «Гірника-Спорт». - Оскільки не все нам вдавалося у нападі, не так надійно грали у обороні. У підсумку під кінець першого тайму пропустили м`яч, але у перерві обговорили як треба грати, та вийшли на другий тайм із великим бажанням змінити хід поєдинку. Я вважаю, настрій дав результат: створювали більше моментів, грали першим номером у другому таймі, особливо наприкінці матчу. Забили гол, нажаль, не вирвали перемогу, але дай бог у майбутньому нам пощастить.

- Перед підготовкою до матчу на що звертали увагу у грі «Волині»?

- Ми знали, що це хороша команда. В них сплав молодих та досвідчених гравців. У переможних матчах вони забивали багато м`ячів на останніх хвилинах. Настрій був такий, аби грати до останньої хвилини. І бачите, вони забили першими по ходу поєдинку і першими притулилися до своїх воріт та грали за рахунком, а ми цим скористалися та перехопили ініціативу.

- Що сталося у епізоді, коли «Гірник-Спорт» пропустив гол?

- Там відбулася серія помилок, був простріл із флангу, треба було підстрахувати гравців, невдало вибили м`яч, потім був удар, рікошет... Стався такий ланцюг помилок. Якщо це відбувається, то все йде проти нас.

- Але як би там не було, беспрограшна серія «Гірника-Спорт» триває, чи відчувається позитив у команді зараз? Яка атмосфера у колективі?

- Відчувається впевненість у своїх силах. Ми зігралися, на кожен матч виходимо із бажанням перемогти, здобути три очки, не важливо, хто проти нас грає. Ця атмосфера у колективі відчувається і я сподіваюся, що в майбутніх іграх ми будемо набирати максимум очок.

- У взаємовідносинах з «Волинню» у «Гірника-Спорт» не дуже гарна статистика. Чи звертали на це увагу перед матчем?

-Я читав про це, що «Гірник-Спорт» не вигравав у Волині у домашніх поєдинках. Це лише цифри, їх завжди можна змінити. Будь-яка серія завжди переривається. Ми зробили невеличкий внесок, аби покращити цю статистику.

Дмитро БУЛИГА, пресслужба «Гірника-Спорт».
2021