«Гірник-Спорт» - «Авангард» - 0:2. Вдома знову без очок

«Гірник-Спорт» - «Авангард» - 0:2 (0:1). Голи: Гуттінер, 11 (0:1), Єрмоленко Максим, 83 (0:2).

Матч почався із десятихвилинною затримкою через несправність клубного автобусу, яким гості добиралися із Кременчука до Горішніх Плавнів. Обмежений час на розминку не вплинув на гравців із «Авангарда», які все робили швидко і також швидко відкрили рахунок у матчі. Бразильський легіонер гостей Гуттінер заробив кутовий, а потім після розіграшу цього стандарту і передачі від Павла Похитайла, бразилець опинився у штрафному майданчику господарів і влучив у нижній кут воріт Романа Жмурка – 0:1. У цьому моменті гостям допоміг невеличкий рикошет: після удару Гуттінера, м’яч влучив у Владислава Кравченка, трохи змінив напрямок і опинився сітці воріт.

«Гірник-Спорт» спробував дати швидку відповідь супернику, але Олексій Литовченко не дотягнувся до м’яча. Потім по воротам пробивав Владислав Насібулін, але на місці був воротар «Авангарда» Артем Поспєлов. Гутті міг оформити дубль до перерви, але м’яч після його ефектного і потужного удару зльоту пролетів поруч із стійкою воріт.

У другому таймі «Гірник-Спорт» мав зрівнювати рахунок: Лукас Вентура створив для Олексія Литовченко момент, але той не зміг переграти воротаря Артема Поспєлова, який в останній момент виставив руку і завадив м’ячу потрапити у ворота. Це був суперсейв від голкіпера гостей. Надалі у «Гірника-Спорт» було кілька спроб вразити ворота гостей. Але після своїх спроб гравці «гірників» не влучали у ворота. Єгор Твердохліб після подачі з кутового ударом головою пробив повз ворота, двічі намагався влучити у ворота Лукас Вентура, але удари на вийшли у бразильця.

«Авангард» після перерви створив не так багато моментів, але один з них все ж таки було реалізовано. Втім, спочатку була спроба збільшити рахунок після удару головою Євгена Трояновського, але гол стався у іншій атаці. На 83-й хвилині, знову таки після подачу з кутового Максиму Єрмоленку вдалося перестрибнути гравців «Гірника-Спорт» і ударом головою подвоїти рахунок – 0:2.

Після цього запам’ятався слалом Євгора Твердохліба, який пройшов кількох суперників і розіграв м’яч із партнерами. Ці зусилля завершав Назарій Богомаз, який виконав удар, але Поспєлов без проблем узяв м’яч в руки.

Не допоміг оформити гол господарям і прихід до штрафного майданчика Романа Жмурка. «Авангард» здобув другу поспіль виїзну перемогу і продовжив виграшну серію до трьох перемог. «Гірник-Спорт» залишився на 9-й позиції у таблиці і має 32 очки. «Авангард» йде 12-м і має 29 очок. Наступну гру «Гірник-Спорт» проведе у середу, 26 травня. У виїзному матчі команда з Горішніх Плавнів зіграє у Житомирі із «Поліссям». Початок матчу – о 18:00.