Кубкова перемога на останніх секундах

«Гірник-Спорт» оформив другу поспіль перемогу у Кубку України завдяки чому вийшов у четвертий попередній етап або 1/16 фіналу розіграшу турніру. На Сумщині команда із Горішніх Плавнів здолала «Тростянець» із однойменного міста із рахунком – 2:1.
«Тростянець» - «Гірник-Спорт» - 1:2. Голи: Нижник Артем, 52 (0:1), Сліпухін Андрій, 63 (1:1), Гора Богдан, 90+3 (1:2).

Попередження: Арабов, 90+2 - Височин, 72.

«Тростянець»: Архипчук, Бринько, Полянський-к, Таранушич, Клюс, Яременко (Кравченко, 71), Гезело, Сліпухін, Проданов (Зоря, 74), Арабов, Грищенко. Запасні: Осадчук, Томенко, Кошкін, Щербань, Повхан, Дувняк, Мизюк, Зубов.

Головний тренер: Валерій Шаповалов.

«Гірник-Спорт»: Веклич, Подрезан (Юрченко, 46), Мороз-к, Височин, Кальчук (Черткоєв, 74), Петров (Посєвкін, 60), Гора, Шептіцький (Дмитрієв, 46), Нижник, Чібуезе (Черниш, 69), Еффіонг. Запасні: Проценко, Жуков, Орнат.

Головний тренер: Валерій Куценко.

Арбітр – Єгор Кевліч (Кропивницький).
Перший тайм команди відіграли без забитих м’ячів, але із небезпечними моментами та вимушеною перервою через повітряну тривогу. Вона тривала більше години, а потім команди знову ледве не обмінялися забитими м’ячами на 39-й хвилині. Спочатку у воротах «Гірника-Спорт» чудову реакцію продемонстрував Богдан Веклич, а у наступній атаці захисник «Тростянця» буквально зняв м’яч із голови форварда «гірників» Артема Нижника, якому вдалося відкрити рахунок у дебюті другого тайму. Гольову атаку на 52-й хвилині розпочав капітан «Гірника-Спорт» Євгеній Мороз. Він віддав передачу на Єгора Петрова, який в один дотик відправив у відрив партнерів. Еффіонга трохи випередив Артем Нижник, який не залишив шансів голкіперу суперників - 1:0.
Відігратися «Тростянцю» вдалося на 63-й хвилині, коли захист «Гірника-Спорт» не вгледів за Андрієм Сліпухіним, який ударом з близької відстані вразив ворота гостей – 1:1. Наприкінці тайму команди обмінялися небезпечними ударами. Спочатку атаку «Тростянця» розпочав екс-гравець «Гірника-Спорт» Ярослав Кравченко, після чого Сліпухін ледве не оформив дубль, але м’яч пролетів вище воріт. Потім вже Данило Дмитрієв ударом з дальньої відстані міг вивести «гірників» вперед, але м’яч пройшов повз стійки воріт
Коли здавалося, що команди гратимуть додатковий час, «Гірник-Спорт» зумів вдало провести заключну атаку, в якій взяли участь ледве не півкоманди, а потім Ілля Юрченко відпасував на Богдана Гору, який прийняв досить неочікуване рішення для голкіпера «Тростянця» і пробив низом у ближній кут воріт - 2:1!
Удар Богдана виявився прицільним і подарував «Гірнику-Спорт» путівку в наступний етап Кубка України, де вже боротьбу у турнірі розпочнуть команди УПЛ, які мають місця в рейтингу з 9-го по 16-те. Матчі цієї стадії мають відбутися у середу, 23 серпня.
До цього «Гірник-Спорт» зіграє домашній матч 4-го туру чемпіонату України у Першій лізі із «Кременем». Цей поєдинок відбудеться у суботу, 19 серпня. Початок – о 15:30.