Новини

Ювілей Олександра Подрезана!

Сьогодні, 27 березня, свій ювілей святкує півзахисник «Гірника-Спорт» Олександр Подрезан. Гравцю команди із Горішніх Плавнів виповнилося 20 років!

Олександр Подрезан - місцевий вихованець, першим тренером якого є старший тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгеній Слива. Під керівництвом цього наставника Олександр Подрезан навчався футбольним навичкам у команді «Фламінго» (Горішні Плавні), за яку виступав у дитячих та юнацьких змаганнях.

Згодом Олександр Подрезан потрапив до «Гірника-Спорт», за який провів сезон ДЮФЛУ у юнацькій команді. У своєму активі Олександр має виступи у складі «Гірника-Спорт» (U-15), полтавської ДЮСШ ім. Горпинка (U-15) та у команді «Фламінго» (U-17) із Горішніх Плавнів.

До дорослого футболу Олександр Подрезан адаптувався у 2021-му році, коли зіграв два десятки матчів за «Гірник-Спорт-2» та забив 4 м’ячі. Дебют Подрезана у складі головної команди «Гірника-Спорт» відбувся 1 жовтня 2022 року у домашньому матчі із запорізьким «Металургом». З цього часу Олександр провів за «Гірник-Спорт» 23 матчі та забив 1 гол. Свій лік забитим м'ячам у професіональному футболу сьогоднішній ювіляр відкрив 4 листопада 2023 року у матчі із вишгородським «Діназом».


Щиро вітаємо Олександра Подрезана із ювілеєм!


Бажаємо зберігати позитивний настрій на все життя і ніколи не сумніватися у своїх силах.


Нехай цей ювілей стане стартом до нових вершин, точкою відліку у напрямку до значущих досягнень.


Бажаємо сміливо діяти, пробувати та шукати, закохуватися і радіти життю у всіх її проявах.


Нехай перемоги не змусять себе довго чекати, а нагороди будуть відображенням твоїх старань і праці.

2024