«Гірник-Спорт» - «Чернігів» - 0:2. Останній домашній поєдинок

У Горішніх Плавнях відбувся перенесений матч 2-го туру Vbet UA перша, в якому гості одержали перемогу і продовжують боротьбу за останню путівку у чемпіонський раунд. «Гірник-Спорт» в останньому домашньому матчі не зумів перервати свою безвиграшну серію, яка налічує десять матчів (4 нічиї та 6 поразок).

«Гірник-Спорт» - «Чернігів» - 0:2. Голи: Сердюк Мирослав, 10 (0:1), Ментей Віталій, 46 (0:2).

24 листопада 2022 року. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». Без глядачів. Температура: + 8. Арбітр – Дмитро Кузовлєв (Запоріжжя), асистенти – Віктор Аврамчук (Київська обл.), Лапицький Олександр (Київ). Спостерігач арбітражу – Олександр Головков (Сєвєродонецьк). Четвертий арбітр – Павло Плєшко.

«Гірник-Спорт»: 1. Коваленко Максим, 14. Шинкаренко Дмитро, 24. Цвіренко Максим, 4. НІколишин Олександр, 19. Малакі Олексій, 12. Громенко Владислав, 20. Сеницький Юрій, 22. Підручний Денис, 6. Бодня Роман, 9. Посєвкін Радіон (10. Сологуб Вадим, 56, 15. Черниш Денис, 84), 17. Горбаченко Владислав.

Запасні: 26. Клімов Георгій, 11. Шинкаренко Владислав, 3. Сметанін Гліб, 18. Подрезан Олександр, 16. Шептицький Максим, 5. Хондак Даниїл, 25. Дворник Сергій, 23. Емере Антоній.

«Чернігів»: 35. Ширай Олександр, 3. Шумило Максим (23. Зенченко Олексій, 79), 17. Сердюк Мирослав, 2. Галстян Едуард, 15. Лакеєнко Андрій (5. Романченко Анатолій, 17), 20. Бибік Артур, 10. Койдан Вячеслав (77. Сердюк Максим, 65), 7. Мироненко Дмитро (9. Кривобороденко Кирило, 65), 27. Сираш Микола, 18. Ментей Віталій (8. Макаренко Андрій, 79), 95. Кулик Дмитро.

Запасні: 6. Вересоцький Андрій, 21. Школьний Владислав, 5. Романченко Анатолій, 12. Падун Артем, 22. Рощинський Олександр.

Попередження: Шинкаренко Д., 58, Бодня, 90, Громенко 90 - Ментей, 43, Кривобороденко, 90.

До останнього було невідомо чи відбудеться цей матч, адже на момент його початку Горішні Плавні залишалися без світла. Втім, рішення про те, що матч відбудеться було прийнято за годину до поєдинку. Із невеличким запізненням зустріч все ж таки почалася. Гостям вдався швидкий гол. На 10-й хвилині після розіграшу кутового та с передачі Дмитра Мироненка ворота «гірників» ударом головою вразив Мирослав Сердюк.

Надалі у команд пішов обмін атаками та небезпечними моментами. У «Гірника-Спорт» були удари від Владислава Громенка, Дениса Підручного та Дмитра Шинкаренка, але їхні удари не досягли цілі. Близьким до взяття воріт був Владислав Горбаченко, але цей удар з близької відстані зреагував голкіпер «Чернігова» Олександр Ширай та відбив м’яч ногою.

Свої гострі моменти не реалізував «Чернігів», тож на перерву команди пішли за мінімальної переваги гостей – 0:1.

На початку другого тайму у штрафному майданчику «Гірника-Спорт» стався курйоз, який перетворився в гол. Захисник «гірників» Олександр Ніколишин вирішив обробити м’яч, але спритнішим у цьому моменті був Микола Сираш, який вдало зіграв у відборі та віддав передачу на Віталія Ментея, а той виконав удар з лінії воротарського майданчика. М’яч на шляху до воріт зачепив двох захисників, Максима Цвіренка та Дмитра Шинкаренка, після чого опинився у сітці воріт – 0:2.

У другому таймі вже було не так багато моментів, як до перерви. Втім, у «Гірника-Спорт» міг відзначитися Юрій Сеницький, але після його удару м’яч з лінії воріт виніс гравець «Чернігова». Гості довели матч до перемоги, а «Гірник-Спорт» не зумів набрати очок у останньому домашньому матчі цього року.

Тепер команді з Горішніх Плавнів залишилося провести останній матч. У неділю, 27 листопада, на виїзді у 14-му турі «Гірник-Спорт» зіграє у Черкасах із лідером групи «Б» - «ЛНЗ».