«Гірник-Спорт» крокує далі у Кубку України!

Завдяки голу Владислава Молька «Гірник-Спорт» після мінімальної перемоги у додатковий час виграв у СК «Полтава» із рахунком – 1:0. Гол, який вивів «гірників» у третій попередній раунд, був забитий на 110-й хвилині.

У першому таймі СК «Полтава» створила більше небезпечних моментів, однак після перерви «Гірник-Спорт» вже не поступався у цьому компоненті і господарі поля атакували більш впевнено та активно. У основний час команди не виявили переможця, тож довелося грати ще два додаткових тайми.

Забитий Владиславом Мольком у другому екстратаймі гол став підсумком командних зусиль. У боротьбі із двома суперниками Єгор Петров біля бокової лінії заробив аут, після чого сам його й вкинув на Артема Нижника. Той, у свою чергу зіграв на Владислава Громенка, удар якого заблокував захисник. Але після цього м’яч відскочив до Владислава Молька, який одним рухом прибрав захисника, а іншим – ударом лівою влучив у ворота – 1:0. «Гірник-Спорт» мав ще моменти збільшити рахунок, втім і одного забитого м’яча вистачило для загальної перемоги.

Тепер «Гірник-Спорт» чекає на жеребкування. Базової датою третього попереднього етапу є 15 серпня. До цього етапу потрапляють шістнадцять переможців другого попереднього етапу. Частина команд УПЛ приєднається до боротьби вже на стадії четвертого попереднього етапу (1/16 фіналу).