Новини ДЮФК

"Перемогли за рахунок командного духу"


Олександр ДИНДІКОВ - тренер команди «Кремінь-2»:


- Перший матч ми виграли у Ворскли-2. Непогано грали і створили багато моментів У другій грі поступилися «Гірнику-Спорт». Це була друга гра поспіль, хлопці трохи втомилися. В цілому задоволені підсумками третього туру, як і сподобався нам прийом в Полтаві. Завжди чекаємо всі команди з візитом до нашого міста. У минулому турі ми грали на виїзді в Лубнах. Також набрали 50 відсотків очок. Програли команді Лубни (1:7), але потім обіграли команду КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинка (7:2). Після трьох турів у команди 7 очок. В цілому, результат на нас не так тисне. Хочеться бачити побільше якісної гри - це поки найголовніше.

Віталій МОІСЕЙЧІКОВ - батько гравця команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):


- Дуже все сподобалося. Наша команда в двох іграх здобула перемоги з великим ігровою перевагою. Ми дуже радий, і я всіх вітаю з цими успіхами. Бажаю, щоб наші хлопці грали ще краще і слухалися тренера. Я дуже радий і пишаюся тим, що мій син забив два м'ячі, але головне, звичайно ж, перемоги всієї команди. Все дуже переживали, і тренер, і мами, які поїхали з нами в поїздку. Але це все позаду, головне загальний підсумок ігор нам дуже подобається.

Віктор МОІСЕЙЧІКОВ - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):


- Як я забивав голи? У першому моменті я побачили, що воротар трохи вийшов з воріт і перекинув його. У другому - обіграли двох суперників і спрямував м'яч воротареві між ніг. Найскладніше в обох іграх - це забити перший гол. Хвилювання присутнє, але найбільше нервував в другому матчі.

Артем КАЛЬКО - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):


- Найскладніше було витерпіти дві гри. У них ми перемогли за рахунок командного духу та тактики. Перемоги нам дозволили виїхати в гарному настрої.

Олександр КАМЕНСЬКИЙ - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):


- Після приїзду нам вистачило часу відпочити і вийти на матч з хорошим настроєм. У попередніх матчах ми не перемагали, напевно, не вистачало того командного духу, який у нас був в цей раз. Тоді ми менше грали в пас.
2018