![](https://static.tildacdn.com/tild3333-6133-4237-a236-653339393565/001L4456.jpg)
Олександр ДИНДІКОВ - тренер команди «Кремінь-2»:
![](https://static.tildacdn.com/tild3764-3930-4265-b532-613933383439/DyndikovAleks.jpg)
- Перший матч ми виграли у Ворскли-2. Непогано грали і створили багато моментів У другій грі поступилися «Гірнику-Спорт». Це була друга гра поспіль, хлопці трохи втомилися. В цілому задоволені підсумками третього туру, як і сподобався нам прийом в Полтаві. Завжди чекаємо всі команди з візитом до нашого міста. У минулому турі ми грали на виїзді в Лубнах. Також набрали 50 відсотків очок. Програли команді Лубни (1:7), але потім обіграли команду КЗ ПДЮСШ Ворскла ім. Горпинка (7:2). Після трьох турів у команди 7 очок. В цілому, результат на нас не так тисне. Хочеться бачити побільше якісної гри - це поки найголовніше.
Віталій МОІСЕЙЧІКОВ - батько гравця команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):
![](https://static.tildacdn.com/tild3664-3033-4436-a465-626332663364/Moiseichikov1.jpg)
- Дуже все сподобалося. Наша команда в двох іграх здобула перемоги з великим ігровою перевагою. Ми дуже радий, і я всіх вітаю з цими успіхами. Бажаю, щоб наші хлопці грали ще краще і слухалися тренера. Я дуже радий і пишаюся тим, що мій син забив два м'ячі, але головне, звичайно ж, перемоги всієї команди. Все дуже переживали, і тренер, і мами, які поїхали з нами в поїздку. Але це все позаду, головне загальний підсумок ігор нам дуже подобається.
Віктор МОІСЕЙЧІКОВ - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):
![](https://static.tildacdn.com/tild3136-6436-4136-a439-356435643832/VityaMoiseichikov1.jpg)
- Як я забивав голи? У першому моменті я побачили, що воротар трохи вийшов з воріт і перекинув його. У другому - обіграли двох суперників і спрямував м'яч воротареві між ніг. Найскладніше в обох іграх - це забити перший гол. Хвилювання присутнє, але найбільше нервував в другому матчі.
Артем КАЛЬКО - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):
![](https://static.tildacdn.com/tild6166-3765-4138-b235-303433643464/Kalko1.jpg)
- Найскладніше було витерпіти дві гри. У них ми перемогли за рахунок командного духу та тактики. Перемоги нам дозволили виїхати в гарному настрої.
Олександр КАМЕНСЬКИЙ - гравець команди «Гірник-Спорт» (2007 р.н.):
![](https://static.tildacdn.com/tild3230-6264-4738-b838-616362316639/Kamenskiy1.jpg)
- Після приїзду нам вистачило часу відпочити і вийти на матч з хорошим настроєм. У попередніх матчах ми не перемагали, напевно, не вистачало того командного духу, який у нас був в цей раз. Тоді ми менше грали в пас.