![](https://static.tildacdn.com/tild3262-3230-4434-b663-326632353936/P1630171.jpg)
Перше тренувальне заняття під час короткого міжсезоння почалося з невеликого за тривалістю тренування. На запасному полі спорткомплексу «Юність» команда провела трохи більше години. Спочатку гравці, розділившись на дві групи, провели бігову роботу. Потім футболісти активно працювали з м'ячами. Перше тренування було без будь-яких навантажень.
На першому тренуванні після відпустки була і група потенційних новачків команди, які мають шанс замінити пішли після завершення чемпіонату гравців. Після минулого сезону «Гірник-Спорт» покинули - воротар Роман Данкович, захисник Семен Дяченко, півзахисники - Андрій Сорокін, Євгеній Лозовий та Олексій Моісеєнко, нападники - Олексій Бойко і Віктор Хомченко.
У четвер, 20 серпня, гравці команди пройдуть стандартне медичне обстеження з використанням комп'ютерного електрокардіографічного комплексу - кардіолаб.
Під час нетривалого тренувального збору «Гірник-Спорт» планує зіграти контрольний матч.
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-6534-4163-b236-613366313637/P1630186.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3431-3132-4165-b335-373839336136/P1630177.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6437-3435-4366-a331-373666366636/P1630170.jpg)