Новини

День народження Принса Чісома Чібуезе!

15 березня свій день народження святкує захисник «Гірника-Спорт» Принс Чісом Чібуезе, якому виповнилося 22 роки.

Принс Чісом Чібуезе захищає кольори «Гірника-Спорт» із липня 2023-го року на позиції центрального захисника. До «Гірника-Спорт» нігерійський футболіст прийшов із аматорського футболу. Він провів 13 матчів у чемпіонаті Львівської області за «ДЮШ Львів» (6 матчів) та за ФК «Миколаїв» (7 матчів).

Саме у команді із Горішніх Плавнів Принс отримав перший досвід виступів у професіональному футболі. На його рахунку 9 матчів за «гірників» (8 – у чемпіонаті і 1 - у Кубку України).

З початку чемпіонату сім матчів цей футболіст чекав на свій шанс, аби стати гравцем основного складу. Його перша поява на полі у футболці «Гірника-Спорт» відбулася лише у жовтні 2023-го, але з того часу Принс забронював за собою позицію у центрі оборони і без замін відіграв до кінця першої половини чемпіонату, провівши за «Гірник-Спорт» без замін вісім матчів поспіль. Під час перерви у чемпіонаті Принс зумів відзначитися забитим м’ячем у контрольному матчі із «Інгульцем» (U-19).


Щиро вітаємо Принса Чісома Чібуезе із днем народження!


Від щирого серця бажаємо нескінченного потоку енергії, бадьорості духу і багато радості в душі! Здоров’я, стійкості та удачі!

Бажаємо успішної самореалізації, відкриття нових горизонтів та можливостей, стати професіоналом у своїй справі.

Нехай душа та тіло будуть завжди в гармонії!
2024