Новини

«Гірник-Спорт» розпочав підготовку до нового сезону

Гора перейшов до «Буковини». В очікуванні ігор із «Олександрією-2» та «Кременем».

Команда із Горішніх Плавнів вийшла із відпустки і провела перше тренування після невеличкого відпочинку. Якщо серед гравців є деякі кадрові зміни, то у її тренерському штабі все стабільно – команду до сезону 2024/2025 готуватиме Валерій Куценко, його помічник – Віталій Кобзар та тренер воротарів - Дмитро Стойко.
Команду залишила група гравців, в яких закінчилися контракти - воротар Данило Веклич, захисник Дмитро Височин та півзахисник Інал Черткоєв. Також не залишили команду півзахисники Данило Тузенко (він був орендований у полтавської «Ворскли») та Владислав Мухаматгалєєв, який приєднався до «гірників» вже у другій частині минулого сезону.
До чернівецької «Буковини» перейшов Богдан Гора. На першому тренуванні не було воротаря Богдана Шухмана, який відновлюється після важкої травми, а також Данило Дмитрієв, який був відсутній через хворобу.
Прибули на перше тренування усі нігерійські легіонери «гірників», але якщо Принс Чісом Чібуезе, Інносент Чідозі Одог та Ннабуіге Річмонд Чуквуемека взяли участь у пробіжці та ігрових вправах, то Екеміні Нсіні Еффіонг лише спостерігав за діями партнерів рухаючись за допомогою милиць. Саме так у Нсіні відбувається реабілітація після операції, яка триватиме більше місяця.
Щодо найближчих контрольних ігор, то вони стартуватимуть у «Гірника-Спорт» у суботу, 22 червня грою із «Олександрією-2». Початок матчу – о 12:00. Наступні матчі «гірники» проведуть із 30 червня із «Кременем» та 6 липня. У цей день «гірники» проведуть ще одну гру із «Олександрією-2».
2024