"Гірник-Спорт-2" завершив перше коло розгромом суперника!

Матч відбувся на стадіоні спеціалізоваої загальноосвітньої школи № 5 ім. Л.Бугаєвської. СК "Геологія-2" це вже знайомий "гірникам" суперник, якого команда з Горішніх Плавнів пройшла у Кубку Полтавської області.

Перший тайм виявився дуже результативним. "Гірник-Спорт-2" просто вразив до перерви і оформив п'ять забитих м'ячів. У складі команди з Горішніх Плавнів відзначилися Олексанлр Подрезан, який оформив дубль, а також Роман Прутян, Максим Шептицький та Дмитро Твердохліб.

У другому таймі СК "Геологія-2" заробила пенальті, але скоротити рахуном гостям не вдалося - м'яч після удару пролетів повз ворота.

Після перерви у ворота СК "Геологія-2" було забито ще два м'ячі. Відзначилися у "гірників" Володимир Корольков та Павло Ракша. Після перемоги із рахунком 7:0 "Гірник-Спорт-2" готується до наступного матчу, у якому друга команда "гірників" зустрінеться із "Альтаїром" із Бутенок. Гра пройде у суботу, 3 липня.

Зараз "Гірник-Спорт-2" йде на четвертому місці у таблиці і має в активі 12 очок (3 перемоги, 3 нічиї і одну поразку, різниця м'ячів - 18:10).