Новини

«Гірник-Спорт» та «Діназ» розсудить арбітриня Софія Причина

Найближчий домашній матч за участі «Гірника-Спорт» обслуговуватиме арбітриня Софія Причина із Львівщини, яка продемонструвала свій стійкий характер під час дебюту у VBET UA Перша на початку квітня у Житомирі у матчі за участі «Полісся» та МФК «Металург».
У суботу, 13 травня, у матчі групи «Вибування» 6-го туру VBET UA Перша «Гірник-Спорт» зіграє проти команди з Київщини - вишгородського «Діназу». Поєдинок на стадіоні спорткомплексу «Юність» розсудить суддівська бригада, яку очолює арбітриня із Львівщини - Софія Причина.
Що відомо про арбітриню, яка обслуговуватиме найближчий матч «Гірника-Спорт»?
- Причина Софія Русланівна, 25 років. Народилася 11 травня 1998 року у Львівській області.

- закінчила Львівський державний університет фізичної культури.

- захищала кольори жіночої команди «Львів’яночка», амплуа - півзахисник.

- працює арбітром із 2015 року, обслуговувала матчі Європейських студентських ігор, входила до суддівських бригад матчів чемпіонату України U-19 та U-21.

- матчі другої ліги чемпіонату України обслуговує із 2021-го року. У її активі робота у якості арбітра у 18-х матчах другої ліги. У першій лізі - 1 матч.

- у першій лізі дебютувала 9 квітня 2023 року у матчі «Полісся» - МФК «Металург» (Запоріжжя) - 1:2.

- Софія Причина активно веде свій Інстаграм, де багато яскравих та життєрадісних фото, пов’язаних із життям дівчини за межами поля.

ЦІКАВИЙ ФАКТ
У своєму дебютному матчі у VBET UA Перша “Полісся” - МФК “Металург” - 1:2 Софія Причина опинилася у центрі скандального інциденту.
Дівчина зазнала нападу з боку футболіста житомирської команди Вадима Червака, який залишився незадоволеним суддівством і штовхнув арбітриню у спину. Гравець був не згоден із рішенням арбітриня наприкінці матчу, коли вона в одному епізоді не призначила пенальті у ворота МФК “Металург”.

Червак отримав червону картку. Після матчу футболісту вистачило сміливості публічно вибачитися, але це не врятувало його від тривалої дискваліфікації та втрати контракту із “Поліссям”.

Щодо Софії Причини, то вона отримала позитивні відгуки про свою роботу від комітету арбітрів, а Лучано Лучі навіть пророкував їй у майбутньому роботу в УПЛ.
ПОПЕРЕДНІЙ МАТЧ АРБІТРИНІ СОФІЇ ПРИЧИНИ:
9 квітня 2023 року, VBET UA Перша, група «Чемпіонська», 1-й тур, «Полісся» - МФК «Металург» - 1:2.
СУДДІВСЬКА БРИГАДА МАТЧУ «ГІРНИК-СПОРТ» - «ДІНАЗ»:
Арбітр: Софія Причина (Львівська область).

Асистент арбітра 1: Олександр Марчик (Житомир).

Асистент арбітра 2: Володимир Бамбурак (Чернівці).

Четвертий арбітр: Олександр Садовий (Кременчук).

Спостерігач арбітражу: Олександр Головков (Сєвєродонецьк).
2023