Новини

Фотосесія зі співом переможних хітів!

Вихованці дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» стали учасниками патріотичної фотосесії, яка відбулася із українським прапором. Головною людиною цього вечора на полі був не арбітр, футболісти та тренери, а фотограф.


Діями юних вихованців «гірників» та навіть їхніми тренерами керував Дмитро Купцов, який вже не вперше співпрацює із «Гірником-Спорт». 

Патріотичну фотосесію провели серед дитячих секцій «Гірника-Спорт», а також за участі юнацьких команд клуба. За процесом із цікавістю спостерігали батьки дітей. Особливо діти раділи фотосесії із українським прапором.

Деякі групи юних футболістів заради фотосесії припинили тренування. Атмосфера, у якій вона проводилася, нагадувала щорічне свято «Гірника-Спорт» «День клуба», там також були подібні фотосесії. Але зараз все обмежується перебуванням під фотооб’єктивом фотографа Дмитра Купцова. 

Подіумом для юних фотомоделей, якими стали вихованці «Гірника-Спорт» була головна футбольна арена міста. Тренери на ній іноді нагадували справжніх режисерів.

Перебування на травяному зеленому газоні, який вже скучив за футболом, додавало настрою підростаючим футболістам дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт». Вони активно спілкувалися між собою та навіть співали переможні хіти.

Кожна група юних футболістів емоційно завершувала свою частину фотосесії. Під час процесу футбольний стадіон став островом дитячих радощів. І це ще одна складова таких заходів. Під час воєнного стану в країні діти отримали позитивні емоції та виявили почуття патріотизму під час творчого процесу.

2022