Новини

Гірник-Спорт - Кривбас - 1:2. 3-й тур.

Сьогодні на стадіоні спорткомплексу "Юність" проходить матч 3-го туру чемпіонату України у Першій лізі. "Гірник-Спорт" зустрічається із лідером чемпіонату - криворізьким "Кривбасом".

"Гірник-Спорт" - "Кривбасс" - 1:2.  Голи: Кравчук, 42 (1:0), Хобленко, 74 (1:1), Говедаріца, 90+3 (1:2).
7 серпня 2021 року. Чемпіонат України. Перша ліга. 3 тур. Стадіон спорткомплексу "Юність".

"Гірник-Спорт": Кліщук, Сафіханов, Кравчук, Цвіренко, Шинкаренко, Сьмока, Паламар, Мильченко, Твердохліб, Яворський, Понєдєльнік.

Запасні: Жмурко, Чуєв, Ямполь, Посєвкін, Романов, Черниш, Кожевніков, Сілва Лемос Бруно.

Головний тренер - Ігор Жабченко.

"Кривбас": Сарнавський, Балан, Заїменко, Фатєєв, Семенов, РЯбов, П'ятов, Хобленко, Дебелко, Татарков, Щедрий.

Запасні: Льопка, Черниш, Маліновський, Яровой, Приходько, Гордієнко, Збунь, Горват, Квасов, Васін, Говедаріца, Гонсалвез Ногера де Соуза.

Головний тренер - Геннадій Приходько.

Арбітр - Дмитро Крівушкін (Харків). Асистенти - Максим Чос (Київ) Ярослав Поважний (Харків).

ПОДІЇ МАТЧУ:
МАТЧ ЗАВЕРШЕНО.
90+3 хв. ГОЛ. 1:2. Гол у ворота Гірника-Спорт забив Мілян Говедаріца.
90 хв. заміна у Гірника-Спорт: № 9 Романов замість № 77 Яворського.
87 хв. заміна у Гірника-Спорт:№ 16 Ямполь замість № 10 Паламара.
84 хв. заміна у Гірника-Спорт: № 18 Бруно замість № 7 Сьомки
84хв.  попередження Паламар
82 хв. заміна у Кривбаса: № 30 Гонсалвез замість № 45 Щедрого
76 хв. попередження: Хобленко (Кривбас), Кравчук (Гірник-Спорт).
75 хв. Гірник-Спорт мав шанс знову вийти вперед.
74 хв. ГОЛ. 1:1. Хобленко зрівняв рахунок. Щедрий зробів навіс з лівого флангу і після удару головою форвард Кривбаса вразив ворота Гірника-Спорт.
72 хв. попередження Балан (Кривбас)
70 хв. заміна у Кривбаса: № 77 Збунь замість № 11 Татаркова.
65 хв. заміна у Кривбаса: № 99 Говедаріца замість № 27 Дебелка.
62 хв. попередження Яворському (Гірник-Спорт)
60 хв. після подачі кутового і удару Сарнавський знову рятує Кривас.
60 хв. Мильченко пробив по воротам, Сарнавський у відчайдушному стрибку відбив м'яч на кутовий.
59 хв. попередження отримав Фатєєв ("Кривбас")
53 хв. Небезпечна атака Гірника-Спорт: Артем Сьомка не дотягнувся до м'яча, аби переправити його у ворота Кривбасу.
47 хв. Щедрий виконав удар, але Кліщук узяв цей м'яч.
47 хв. Андрій Кліщук врятував свою команду після небезпечного удару зі штрафного від Хобленка.
46 хв. ЗАМІНИ У "КРИВБАСА": № 6 Приходько замість № 2 Рябова,, № 4 Гордієнко замість № 5 П'ятова
РОЗПОЧАВСЯ ДРУГИЙ ТАЙМ
ПЕРЕРВА
42хв. 1:0! ГОЛ! Юрій Кравчук після стандарту направив м'яч у ворота гостей!
41 хв. попередження у гравця Кривбаса.
34 хв. - Єгор Твердохліб виконав удар по воротам, але м'яч було заблоковано.
30 хв. - небезпечна атака "Кривбаса". Татарков не влучив по м'ячу.
19 хв. - Кривбас швидко розіграв кутовий, після чого Кліщук відбив удар з гострого кута.
16 хв. - Понєдєльнік атакував ворота "Кривбаса" ударом головою, але не точно.
12 хв. - Яворський з близької відстані атакував ворота гостей, але м'яч узяв голкіпер.
6 хв. - небезпечний дальній удар від Кривбаса. М'яч пролетів над хрестовиною.