![](https://static.tildacdn.com/tild6235-6435-4663-b536-316135383738/2020_08_27_Murza_1.jpg)
20-річний Артур Мурза і до матчу із «ВПК-Агро» завжди був активним на лівому фланзі півзахисту, однак у грі на «Метеорі» гравець «Гірника-Спорт» зумів взяти участь в усіх забитих м’ячах команд, а крім того, забити неймовірний гол у ворота суперника: завдяки рикошету м’яч несподівано залетів по дузі у ворота і така траєкторія була неочікуваною для голкіпера «ВПК-Агро» Андрія Бубєнцова. Цей успіх півзахисника "Гірника-Спорт" експерти записали у номінацію «ГОЛ ТУРУ».
Одразу після гри Артур Мурза отримав титул «MAN OF THE MATCH». Ось як експерти Sport Arena пояснили свій вибір: «Стрімко прогресує молодий півзахисник, який запам'ятався ще в молодіжці Волині, а потім був в ротації в Авангарді Косевіча. На цей раз він забив сам, заробив пенальті, взяв участь на початковій стадії третього гола, не реалізував чистий вихід один на один і ще пару раз бив по воротам суперників».
Також Артура Мурзу було включено у збірну 4-го туру та названо «ГРАВЦЕМ ТУРУ».
![](https://static.tildacdn.com/tild3536-3939-4430-a530-303633323066/Murza2.jpg)