«Гірник-Спорт» завершив перший збір перемогою над «Кривбасом»

Гості прибули на матч із «гірниками» не тільки із десятьма новачками, але й зі своєю знімальної групою, яка організувала пряму трансляцію поєдинку. «Кривбас» є досить амбітним новачком Першої ліги, який зробив значне підсилення кваліфікованими й досвідченими гравцями та вже оголосив про свою мету – вихід в Українську прем’єр-лігу.

«Гірник-Спорт» має солідну групу потенційних новачків на зборах і саме матч із «Кривбасом» повинен був виявити тих гравців, з якими клуб із Горішніх Плавнів продовжить подальшу співпрацю. На перший тайм у складі «Гірника-Спорт» вийшли три гравці, з якими вже підписані контракти – це Андрій Понєдєльнік та Вадим Жук (екс-гравці «Полісся»), а також Руслан Паламар (екс-гравець «Миколаєва» та «Балкан»). Крім того, із капітанської пов’язкою команду вивів Юрій Кравчук, який повернувся до «Гірника-Спорт», після виступів за ФК «Львів» в УПЛ та у харківському «Металі». З перших хвилин також у складі «Гірника-Спорт» діяли гравці, які виступали у минулому чемпіонаті – це Артем Сьомка та Єгор Твердохліб. Разом з тим перевірку проходили ще п’ятеро потенційних новачків «Гірника-Спорт».

«Кривбас» активно почав поєдинок, втім саме господарям поля вдалося реалізувати свій момент.На 4-й хвилині Єгор Твердохліб ударом головою замкнув навісну прострільну передачу партнера – 1:0.
Гості продовжили активну гру. В одній із атак м’яч потрапив у стійку воріт, в іншому випадку гравця «Кривбаса» підвела неточність після удару із близької відстані. До перерви рахунок не змінився і перший тайм був за «Гірником-Спорт».

На початку другого тайму господарі мали збільшувати свою перевагу і створили два моменти. Спочатку один із потенційних новачків влучив у голкіпера «Кривбаса» з близької відстані, а потім Сергій Романов, який почав діяти із другого тайму, зробив навісну передачу, яка ледве не стала результативним ударом: м’яч потрапив у поперечину і стійку воріт у районі хрестовини.

На 63-й хвилині «Кривбасу» вдалося зрівняти рахунок після прицільного удару із-за меж штрафного майданчика Олександра Пятова – 1:1.

На 78-й хвилині м’яч опинився у сітці воріт «Кривбасу» після прицільного удару одного із потенційних новачків команди. Але асистент арбітра виявив офсайд у іншого гравця, який був поруч із голкіпером команди з Кривого Рогу. Ще раз міг відзначитися Сергій Романов, знову таки після небезпечного навісного удару по воротах.

«Гірнику-Спорт» все ж таки вдалося забити переможний м’яч. На 86-й хвилині молодий талановитий гравець Олександр Кожевніков (виступав за дубль «Ворскли»), який перебуває на перегляді у «гірників», наполегливо зіграв у штрафному майданчику «Кривбасу» і не сильним, але прицільним ударом поцілив у ворота суперника – 2:1.

У «Кривбаса» було велике бажання відігратися, але серйозних моментів до кінця гри гостям створити не вдалося. Свій перший збір «Гірник-Спорт» завершив перемогою і після двох вихідних продовжить готуватися до нового сезону.

«Гірник-Спорт» - «Кривбасс» - 2:1.
Голи: Твердохліб Єгор, 4 (1:0), Пятов Олександр, 63 (1:1), Кожевніков Олександр, 86 (2:1).

4 липня 2021 року. Контрольний матч № 3. Горішні Плавні. Стадіон спорткомплексу «Юність». 17:00. 100 глядачів. 27 градусів.

«Гірник-Спорт» (стартовий склад): ГНП, Жук, Кравчук (к), ГНП, Понєдєльнік, Сьомка, ГНП, Паламар, ГНП, ГНП, Твердохліб.

У другому таймі у складі «Гірника-Спорт» виходили: Роман Жмурко, Георгій Клімов (голкіпери) Денис Черниш, Сергій Романов та потенційні новачки команди.

Головний тренер – Ігор Жабченко.

«Кривбас» (Кривий Ріг): Богдан Сарнавський (Роман Льопка, 32; Дмитро Черниш, 62) – ГНП (Ігор Коцюмака, 46), Володимир Заїменко (к) (Іван Семеніхін, 50), Іван Зотько (Дмитро Фатєєв, 46), Гліб Попчук (Назар Маліновський, 46) – Артем Гордієнко (Ігор Яровой, 46), ГНП (В'ячеслав Рябов, 46; Максим Пирогов, 76), Микита Татарков (Олександр Горват, 46; Євген Ніколашин, 80), Мілян Говедаріца (Олександр П'ятов, 46), Артем Щедрий (Олексій Збунь, 46; Іван Козак, 80) – Денис Васін (Ярослав Квасов, 46).