Новини

Вітаємо Євгенія Сливу із ювілеєм!


Сьогодні, 15 квітня вітання приймає тренер ДЮФК «Гірник-Спорт» Євгеній Слива, який вже більше року виконує обов’язки старшого тренера дитячо-юнацького футбольного клубу «гірників».

Одному із старожилів команди «Гірник-Спорт» та дитячому тренеру виповнилося 40 років!

Євгеній Слива є тренером юних футболістів ДЮФК «Гірник-Спорт» вікової категорії 2012 та 2013 років народження. Крім того, сьогоднішній ювіляр має серйозну статистику за головну команду «гірників», за яку провів 178 ігор та забив 4 м’ячі. Це другий показник за усю історію нашого клубу.

Після завершення кар’єри Євгеній почав працювати дитячим тренером, досяг у цій діяльності певних успіхів, адже його вихованці після юнацької футбольної секції, де отримували належну підготовку, продовжували свій шлях у професіональному футболі.

Наразі до головної команди «Гірник-Спорт» увійшли троє вихованців Євгенія Сливи – Олександр Подрезан, Павло Яковенко та Микола Вороп, а ще троє Віталій Лисенко, Георгій Урода та Олександр Ткаченко зараз грають у клубах Польщі.

Сьогоднішній ювіляр підтримує свою ігрову форму та виступає у різних турнірах за команду ветеранів «Гірника-Спорт», а до цього допомагав становленню команди «Гірник-Спорт-2», за яку провів 12 матчів.

Шановний Євгенію Станіславовичу!

Щиро вітаємо Вас із ювілеєм!
Бажаємо здоров’я, сил, достатку, щастя, затишку та спокою. Везіння у всіх починаннях та підтримки від рідних і близьких.

Щиро бажаємо міцних життєвих сил і благополуччя, вірної удачі і відмінних ідей, неймовірного щастя і великих успіхів, корисної діяльності і доброго задоволення, радісних подій і позитивних емоцій.

Нехай попереду у Вас буде багато нових звершень. Нехай вони приносять Вам неймовірну радість та приголомшливий успіх!
2023