Новини

Вітаємо Артура Орната!

Сьогодні, 9 вересня, свій день народження святкує гравець футбольного клубу «Гірник-Спорт» Артур Орнат. Півзахиснику «гірників» виповнилося 24 роки!

Артур Орнат народився у місті Джанкой. Є вихованцем юнацьких академій КОЛІФКС (Костопіль) та «Барса» (Суми). Потім виступав в аматорських командах Сумщини та Львівщини.

У професіональному футболі дебютував за команду «Карпати» (Галич), в якій провів 4 матчі. Потім Був гравцем чернівецької «Буковини», в якій провів 29 матчів та забив 4 м’ячі. Також захищав кольори вінницької «Ниви», із якої прийшов до «Гірника-Спорт». На даний час Артур Орнат провів 7 матчів за «гірників», у складі яких діє у центральній зоні півзахисту.

Тренерський штаб «Гірника-Спорт» розраховує на досвід Артура Орната та сподівається, що з кожним матчем цей гравець прогресуватиме, реалізує свої найкращі якості та разом із «Гірником-Спорт» здобуватиме яскраві перемоги.

Щиро вітаємо Артура Орната із днем народження!

Нехай прекрасним святом і радісною подією стане твій 24-й день народження!

Нехай буде багато приємних сюрпризів і подарунків. Бажаємо цілеспрямованості до своїх мрій і великої удачі на шляху до їх втілення! Доброго здоров’я, щирої любові та справжнього щастя.

З днем народження!
2023