Новини

Пішов з життя спортивний лікар Андрій Баглаєнко

У понеділок, 15 січня, на 66-му році життя зупинилося серце колишнього спортивного лікаря ФК «Гірник-Спорт» Андрія Баглаєнка.

У клубі із Горішніх Плавнів Андрій Олександрович працював протягом восьми років. До «Гірника-Спорт» Андрій Баглаєнко прийшов у 2013-му році і зробив свій чималий внесок у здобуття «гірниками» найгучніших успіхів в історії клубу – завоювання золотих медалей Другої ліги у сезоні 2013/2014, а у наступному сезоні «бронзи» Першої ліги.

Робота у футбольному клубі лікарем завжди подобалася Андрію Баглаєнку, який щиро любив футбол та у свій час був капітаном команди Харківського медичного університету. Грав у цій команді на позиції правого захисника.

Андрій Олександрович мав насичену кар’єру спортивного лікаря, адже протягом більш ніж тридцяти років, крім «Гірника-Спорт» він працював у футбольній академії «Динамо», аматорській збірній України, молодіжній збірній України, у командах «Хімки» (Московська область), «Зоря» (Луганськ), «Нива» (Тернопіль), «Олександрія», «Гірник-Спорт». Протягом останніх двох років Андрій Баглаєнко був лікарем кременчуцького «Кременя», у якій він повернувся після більш ніж двадцятирічної перерви.

Футбольний клуб «Гірник-Спорт» в глибокій жалобі з приводу передчасної смерті Андрія Баглаєнка. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття усім рідним, близьким і друзям померлого. Нехай Господь благословить його душу. Ми зберігатимемо у своєму серці світлу пам’ять про Андрія Баглаєнка. Поділяємо біль та горе рідних!

У нашій пам’яті Андрій Олександрович назавжди залишиться професіоналом своєї справи та людиною, яка полюбляла футбол та присвятила йому своє життя.
2024