По два голи за тайм. «Гірник-Спорт» зіграв унічию із «Кременем-2»

Команда з Горішніх Плавнів першою пропустила два м’ячі до перерви, але після замін у другому таймі «Гірник-Спорт» відповів двома результативними ударами у ворота кременчуцького «Кременя-2».

«Гірник-Спорт» - «Кремінь-2» - 2:2

Голи: Стецюк Анатолій, 17 (0:1), Стецюк Анатолій, 24 (0:2), Дудка Микита, 69 (1:2), Посєвкін Радіон, 76 (2:2).

«Кремінь-2» досить активно проводив перший тайм і двічі засмутив господарів поля. Спочатку успіх гостям приніс кутовий. Під час подачі капітан «Гірника-Спорт» Євгеній Мороз зачепив м’яч п’ятою і ледве не оформив автогол. Але за мить м'яч відскочив від стійки воріт прямісінько на ногу Анатолія Стецюка – 0:1.

Не пройшло й десяти хвилин, а Анатолій Стецюк оформив дубль, коли ударом головою результативно замкнув подачу Михайла Клепка – 0:2. Молодь «Кременя-2» грала активно і надалі створювала моменти. Гра у атаці «Гірника-Спорт» не йшла. Все змінилося після замін у другому таймі на 65-й хвилині.

Відзначитися вдалося гравцям, що вийшли на заміни. Спочатку атаку, яку розпочав Данило Тузенко завершив Микита Дудка. Його потужний удар струсонув каркас воріт, від якого м’яч влетів у сітку воріт – 1:2. Потім захисник «гірників» Принс підняв м’яч у повітря, після чого Радіон Посєвкін виявив наполегливість і увійшовши до штрафного майданчику суперника прихованим ударом відправив м’яч у сітку воріт – 2:2.

Наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у п’ятницю, 1 березня із «Зіркою» із Кропивницького.