Новини

ОПИТУВАННЯ «ГІРНИКІВ». ШИНКАРЕНКО & МАЛАКІ


Незважаючи на перенесення двох стартових матчів чемпіонату України Першої ліги за участі «Гірника-Спорт», наші футболісти, завзято тренували не тільки м’язи, а й навики комунікабельності. Двоє захисників команди поділились думками, щоб вони робили, якби у життя не увірвався футбол.


Чого не вистачає зараз українському футболу? Назви три причини:

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- Насамперед хочу виразити свою подяку нашім захисникам, за те що боронять нашу Україну від загарбників і ми маємо можливість робити те що ми любимо. За це їм велике дякую! Я б не сказав, що нашому футболу чогось не вистачає, в нас був дуже сильний чемпіонат до 2014-го року. Ми вийшли на дуже гарний рівень, але почалась війна, окупації Криму, Донбасу, Луганська. Потім наш рівень дуже впав, проте через деякий час нам вдалось знову піднятися на непоганий рівень, і ось знову війна. Зараз футбол - це звісно класно, але не найголовніший пріоритет нашої країни. Тому коли ми переможемо ми знову вийдемо на дуже хороший рівень.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- На футбольних матчах не вистачає вболівальників, можна сказати антуражу на стадіоні. Також не вистачає стабільності. Але ж найголовніший фактор, якого не вистачає всім нам - це мирного неба над головою.

На твою думку, які фактори сприяють створенню нового футбольного колективу?

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- На мою думку, створення колективу йде через ігри. Коли проходять матчі йде зміцнення колективу, коли ви разом проходите через труднощі і так створюється колектив.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- Команду зміцнює перемоги та людські якості усіх гравців.

Які лідерські якості повинні бути у капітана команди?

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- Капітан, на мою думку повинен мати якості на сам перед лідерські. Щоб хлопці тягнулися за ним і готові були йти пліч-о-пліч, також він повинен мати якості здорової людини.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- Футболісти повинні поважати капітана. Ще одна важлива якість для капітана - відповідальність. Ну, і звісно він повинен мати холоду голову і гаряче серце.

Якби не склалось з футболом, у який вид спорт пішов би?

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- Якби не склалося з футболом, напевно я не пішов би у спорт. Я пішов навчатися.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- Пішов би на бокс, з самого дитинства хотів піти у цей вид спорту, але не відпустили дідусь с бабусею.

Чому футбол вважають, одним з найпопулярніших видів спорту 21 сторіччя?

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- Футбол - це перформанс який не притаманний багатьом видам спорту. І емоції які відчуває кожен вболівальник це незабутньо. Футбол об'єднує не тільки міста, а й країни з різних куточків нашої планети.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- Футбол дуже видовищний вид спорту , якщо побувати на стадіоні , то можна проникнути атмосферою та закохатися у нього.

Заради чого ти граєш у футбол? Чи хочеш стати провідним тренером або стати новою зіркою українського футболу?

ДМИТРО ШИНКАРЕНКО, ЗАХИСНИК:- Я не бачу себе у майбутньому тренером чи якимось діячем у сфері футболу та спорту. Займаюсь футболом тому, що це моя улюблена справа і я отримую задоволення від кожної проведеної на полі хвилини.

ОЛЕКСІЙ МАЛАКІ, ЗАХИСНИК:- Мрія дитинства, хочу грати в Європі і залишити слід в футбольній історії .

Анастасія ШАПОВАЛОВА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».

2022