![](https://static.tildacdn.com/tild3065-3436-4833-b737-623465663034/DSC04931.jpg)
Обидва гравця на правах оренди до кінця першої частини сезону прийшли із «Металіста 1925» і тепер будуть здобувати ігровий досвід дорослого футболу у матчах за команду із Горішніх Плавнів у Першій лізі.
![](https://static.tildacdn.com/tild6563-3062-4535-a639-383632323137/DSC05374.jpg)
20-річний Антоній Емере минулого сезону грав у складі юнацької команди «Металіста 1925», де був справжнім лідером команди та її кращим бомбардиром. У 18-ти матчах минулорічної юнацької першості у Емере дев'ять голів та п'ять гольових передач.
![](https://static.tildacdn.com/tild6339-3030-4765-b066-376630613530/DSC05057.jpg)
20-річний Максим Коваленко має у своєму активі три гри у складі головної команди «Металіста 1925» у Першій лізі та навіть встиг дебютувати в Прем'єр-лізі, де провів один матч минулого сезону. Максим Коваленко є бронзовим призером Першої ліги сезону-2020/2021.