«Гірник-Спорт» - «Нива» (Т) – 0:2. Завершення безпрограшної серії

У останньому домашньому матчі 19-го туру «Гірник-Спорт» поступився сусіду по турнірній таблиці тернопільській «Ниві», у якому суперник забив два м’ячі. Нажаль, у цій грі команда з Горішніх Плавнів жодного разу не засмутила суперника перервала свою безпрограшну серію у десятому матчі поспіль.

«Гірник-Спорт» - «Нива» (Т) – 0:2. Голи: Вовченко Семен, 12 (0:1), Бичек Костянтин, 65 (0:2)

Обидва голи у ворота «гірників» були забиті ударами головою. На 12-й хвилині Владислав Дворовенко виконав подачу з кутового, після чого Семен Вовченко зумів переправити м’яч у дев’ятку воріт, який перед цим відскочив від газону. Андрій Кліщук у відчайдушному стрибку намагався врятувати ворота, але м’яч опинився у сітці воріт – 0:1. А ось у наступному небезпечному епізоді Андрій Кліщук вже врятував свої ворота, коли вийшов на дуель із Костянтином Бичеком. «Гірник-Спорт» намагався втілити свою перевагу у володінні м’ячем, але до перерви рахунок залишився незмінним.

У другому таймі «гірники» намагалися зрівняти рахунок, але гол знову вдалося забити гостям. На 63-й хвилині Дворовенко виконав передачу і Костянтин Бичек зумів вистрибнути вище за свого опікуна і подвоїв рахунок – 0:2.

Проведенні заміни мали б пожвавити гру, але у підсумку вони не принесли результату. Свій момент мали господарі після зусиль Романова та Яворського, але переправити м’яч у сітку воріт не вдалося.

У останньому домашньому матчі року «Гірнику-Спорт» не вдалося здобути очок. Перед цим протягом двох місяців команда відіграла без поразок. Порадувати своїх вболівальників та завершити рік на мажорній ноті «Гірник-Спорт» намагатиметься у наступному турі.

За тиждень, у п’ятницю, 26 листопада, команда із Горішніх Плавнів у гостях зустрінеться із донецьким «Олімпіком», який проводить свої матчі у Чернігові на полі зі штучним покриттям. Початок – о 13:15.