Новини

Кліщук та Мильченко у збірних 17-го туру!

Гравців «Гірника-Спорт» після переможного матчу із житомирським «Поліссям» відзначили експерти порталу Sport Arena та сайту Footboom.

Експерти офіційного інформаційного партнера ПФЛ - порталу Sport Arena відзначили воротаря «Гірника-Спорт» Андрія Кліщука та включили його у збірну 17-го туру, в якому команда із Горішніх Плавнів здобула першу домашню перемогу у матчі із «Поліссям».

Голкіпер «гірників» Андрій Кліщук отримав наступну характеристику від експертів у матчі із «Поліссям»:

«Одне з найбільш рівних протистоянь туру завершилося першою домашньою перемогою в чемпіонаті для Гірника-Спорт завдяки прицільному удару Мильченка та надійній грі всього захисного блоку. Восьмий «сухий» матч провів Кліщук: це третій показник сезону серед воротарів. Хоча з меж карного майданчика житомиряни його не особливо потурбували, Андрій здорово діяв на виходах і зреагував відразу на кілька прицільних ударів гостей, в тому числі – від Морозка та Козака. Три сейви при мінімальному результаті – хороший внесок у перемогу».

Усього у символічну збірну 17-го туру за версією порталу Sport Arena потрапили по два представники «Краматорська», «Поділля» та «Альянса», по одному - «Гірника-Спорт», «Металіста», «Агробізнеса» «Кривбаса» та «Прикарпаття».

Нагадаємо, що кращим тренером 17-го туру став наставник «Гірника-Спорт» Ігор Жабченко.

Також кращих у 17-му турі визначив сайт Footboom. Тут до збірної туру разом із голкіпером «Гірника-Спорт» Андрієм Кліщуком потрапив і опорний півзахисник «Гірника-Спорт» Артем Мильченко, якого раніше портал Sport Arena визнав кращим гравцем матчу із «Поліссям».
2021