Новини

Вітаємо із днем народження Валерія Польового!

Cьогоднішній іменинник - це справжня особистість у клубі, адже Валерій Олександрович працює у ФК «Гірник-Спорт» із дня його заснування.

Протягом майже двадцяти дев’яти років Валерій Польовий забезпечує надійну роботу футбольної команди, займається багатьма питаннями, які часто непомітні для пересічного вболівальника, але без їхнього вирішення неможливе створення якісного спортивного видовища. Зазвичай у день гри адміністратори приїжджають на стадіон першими, а залишають його – останніми.

Завдяки своїй комунікабельності та відпоідальності Валерій Олександрович успішно контактує із представниками команд-суперниць, суддівського корпусу та органів ПФЛ та УАФ.

Валерій Олександрович свого часу грав за «Гірник-Спорт», тож безумовно, що він вже не мислить свого життя без футбольного клубу із Горішніх Плавнів і усією душею любить гру, якій присвятив більшу частину свого життя.

Шановний Валерію Олександровичу!

Прийміть наші вітання із днем народження!

Бажаємо усього найкращого, щоб життя було осіяне щастям і радісними моментами!

Радійте кожному новому дню. Нехай Бог дає здоров’я, сили, достаток, щастя, затишок і спокій, щоб кожен наступний день приносиа задоволення від життя, натхнення до звершень і бажання жити, любити, творити.

Везіння у всіх починаннях. Підтримки від рідних і близьких.
2023