«Гірник-Спорт» мінімально поступився «Металургу»

П’ять м’ячів було забито у контрольному матчі за участі «Гірника-Спорт», який команда з Горішніх Плавнів провела сьогодні у місті Дніпро.

«Металург» - «Гірник-Спорт» - 3:2

Голи: Басов Сергій, 22 (1:0), Могильний Богдан, 34 (2:0), Черткоєв Інал, 54 з пенальті (2:1), Мороз Євгеній, 63 (2:2), Юдін Микита, 72 (3:2)

У результативній грі перемогу святкували господарі із запорізького «Металурга». До перерви їм вдалося забити два м’ячі. Сергій Басов ударом головою відкрив рахунок після виконання кутового, а потім Богдан Могильний з гострого кута відправив другий м’яч у сітку воріт.

Після перерви «гірникам» вдалося зрівняти рахунок. На початку другого тайму Данило Тузенко заробив пенальті, який реалізував Інал Черткоєв. Через дев’ять хвилин Євгеній Мороз ударом головою замкнув подачу з кутового у виконанні Богдана Гори. Матч мав усі шанси завершитися унічию, але «Металургу» вдалося скористатися помилкою «гірників» під час контролю м’яча біля своїх воріт. У підсумку гравцю «Металурга» Микиті Юдіну вдалося забити переможний м’яч.

Наступний матч «Гірник-Спорт» зіграє у четвер, 7 березня у Горішніх Плавнях на стадіоні «Гірник». Суперником команди Валерія Куценка буде команда з Кіровоградщини «Агротех» (Тишківка), яка є представником аматорського чемпіонату України.
Початок матчу – о 13:00.