Новини

ІВАЩЕНКО: «Втримати лідерську позицію – це важка праця»

Головний тренер київської «Оболоні» Валерій Іващенко розповів про причини поразки його команди у матчі 5-го туру із «Гірником-Спорт».


- Що сьогодні не вдалося «Оболоні», щоб продовжити переможну серію?

- Не змогли забити перший м’яч,. Нам не вдалось виграти. Налаштовували хлопців на важку гру. Команда розслабилася за рахунок того, що знаходиться на першому місці. Не змогли достукатися до футболістів і це вилилось у рахунок матчу 0:2. Буде проводити роботу над своїми помилками. Зробимо висновки і будемо рухатися далі.

- Саме гольових моментів до перерви було не так багато. У другому таймі у вас була територіальна перевага, чому вам не вдавалося створити небезпечні моменти?

- Якщо, згадувати перший тайм то були і простріли, і стандартні положення, але ми у штрафному майданчику мало зустрічались з м’ячем. Не було агресії в атаці, а щоб забивати м’ячі треба агресія, динаміка та жага зустрічі з м’ячем. Скільки не створюй гольових моментів, проте без швидкої реакції у зоні штрафного майданчика усі ці зусилля – нічого не варті.

- Чи не ввів Вас в оману результат попереднього матчу за участі «Гірника-Спорт», в якому він програв із рахунком 0:7?

- Ні, ми попереджували хлопців, що буде дуже важка гра. 0:7 - це ще нічого не означає. Це буває з кожною командою і після таких поразок вона обов’язкова. Команда почне реабілітовуватися. Команда суперника налаштувалася на гру, вони були більш мотивовані після тієї поразки. І це їх надихнуло на сьогоднішній матч. Захисники нашої команди недопрацювали, тому і пропустили.

- Ви робили багато замін, і це не допомогло Вам поліпшити ситуацію. Чому так сталося?

- Думали десь переломити хід поєдинку, десь піти в ва-банк, випускали і двох нападників, створили моменти, але не змогли їх реалізувати.

- Три матчі поспіль ви до цього вигравали. Можливо зарано гравці відчули себе лідерами?

- Ні, ми казали хлопцям, що піднятися до гори це одне, а втримувати лідерську позицію - це важка праця. Чемпіонат є довгим, ще багато ігор і потрібно у кожному матчі доводити свою працездатність на футбольному майданчику.

Пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022