«Гірник-Спорт» поступився «Діназу»

«Гірник-Спорт» у матчі 6-го туру провів другий поспіль матч на виїзді. До перерви у грі на Київщині із «Діназом» команда із Горішніх Плавнів першою пропустила гол, зуміла відігратися, але надалі підвели помилки у обороні та проблеми у реалізації своїх моментів.

«Діназ» - «Гірник-Спорт» - 3:1. Голи: Малакі Олексій, 17 (1:0), Посєвкін Радіон, 21 (1:1), Де Соуза, 54 (2:1), Кіріченко Данило, 69 (3:1).

Рахунок у матчі відкрив екс-гравець «Гірника-Спорт» Олексій Малакі. Вже через чотири хвилини команда Валерія Куценка зрівняла рахунок та вирівняла гру. Ворота «Діназу» вразив Радіон Посєвкін, який скористався передачею Микити Жукова. Відзначимо у цьому моменті й дії Еффіонга, який виборов м’яч і почав гольову атаку.

Після першого тайму Валерій Куценко зробив вимушені заміни. Через травми не зуміли продовжити гру голкіпер Ярослав Проценко, який кілька разів рятував свої ворота до перерви. Замість нього на поле вийшов Богдан Веклич. Також травму наприкінці першого тайму отримав центральний захисник Ілля Юрченко, який вже не вийшов на другу половину і якого не вистачило після перерви.

Здавалося, що у другому таймі «Гірник-Спорт» матиме шанси вийти вперед, але своїми моментами скористався суперник. Спочатку Де Соуза ударом головою вивів «Діназ» вперед, а потім Кіріченко, через хвилину після свого появлення на полі збільшив рахунок до 3:1.

«Гірник-Спорт» освіжив гру за рахунок замін, одразу у кількох гравців були можливості скоротити рахунок та забити другий гол у ворота «Діназу», але далася взнаки реалізація моментів «гірниками», яким так і не вдалося змінити рахунок до кінця гри.

Свій наступний матч «Гірник-Спорт» проведе вдома із СК «Полтава». Гра відбудеться у неділю, 10 вересня.