Новини

Гра із «Кременем» завершила перший тренувальний збір

«Гірник-Спорт» завершив перший тренувальний збір матчем із «Кременем». Ця гра проходила у рамках турніру «Кубок Віктора Пожечевського» та завершилася не на користь нашої команди – 2:5.

Наприкінці першого тайму «Гірнику-Спорт» вдалося розмочити рахунок, завдяки зусиллям Йохана Оскара Мкомоли на 44-й хвилині. До цього «Кремінь» чотири рази засмутив «гірників». Більшу частину другого тайму «Гірник-Спорт» провів на половині поля «Кременя». На 80-й хвилині після стрімкої контратаки захисник «гірників» Олексій Малакі зумів скоротити рахунок – 4:2. Втім, на останній хвилині кременчуцька команда забила гол після контратаки та встановила остаточний рахунок – 5:2 на свою користь.

Звісно, що програвати з таким рахунком навіть під час зборів не дуже приємно, але далися взнаки хвороби гравців. Приміром, й досі на лікарняному перебувають усі голкіпери «гірників». Тож, у першому таймі ворота «Гірника-Спорт» захищали Олександр Скорик із «Гірника-Спорт-2», а у другому - Станіслав Козлов із команди «Гірник-Спорт» (U-17). Обидва молоді воротарі отримали безцінний досвід. Крім того, під час збору далася взнаки і недостатня кількість контрольних матчів «гірників» через погодні умови. Втім, попереду ще два збори, з якими тренерський штаб «Гірника-Спорт» та гравці команди пов’язують надії на якісну роботу на тренуваннях та змістовну гру у подальших матчах.

Цікаво, що обидва гравці, які відзначилися у складі «Гірника-Спорт» 21-річний Оскар Мкомола із Танзанії та 18-річний Олексій Малакі вже стали повноцінними гравцями нашої команди. Також контракти підписані із голкіпером Олексієм Паламарчуком та Владиславом Росляковим.

Матчем із «Кременем» «гірники» завершили перший етап підготовки. Її буде продовжено 10 лютого, коли стартуватиме другий тренувальний збір. Наступний матч «Гірник-Спорт» проведе 11 лютого із «Стандартом» із Нових Санжар у рамках турніру «Кубок Віктора Пожечевського».

«Кремінь» - «Гірник-Спорт» - 5:2 (4:1)

Голи: ГНП, 3 (1:0), Галата, 11 (2:0), ГНП, 25 (3:0), ГНП, 27 (4:0), Мкомола, 44 (4:1), Малакі, 80 (4:2), ГНП, 90 (5:2).