«Гірник-Спорт-2» не здобув очок у грі із «Альтаїром»

Рахунок у матчу було відкрито у першому таймі. На 23-й хвилині «Альтаїр» вийшов уперед – 0:1. Втім, на 41-й хвилині Роман Прутян зрівняв рахунок чітким ударом із-за меж штрафної площі – 1:1. Саме з таким рахунком команди пішли на перерву. Початок другого тайму виявився за гостями, яким вдалося забити два голи: на 50-й та на 58-й хвилинах.

Надалі друга команда «гірників» докладала зусиль, аби відігратися. Ворота «Альтаїра» атакували Володимир Корольков та Дмитро Твердохліб, але цим ударом не вистачило влучності. Наприкінці матчу «Альтаїр» провів небезпечну контратаку, але її гравець зумів обіграти воротаря нашої команди Василя Ночовного, але потім не влучив у ворота. Цього разу «Гірнику-Спорт-2» не вдалося здобути очок у домашньому матчі і це перша домашня поразка нашої команди у поточному чемпіонаті.

Наступну гру «Гірник-Спорт-2» проведе у суботу, 10 липня. У матчі 11-го туру наша команда зіграє у гостях із «Семенівкою».