«Гірник-Спорт» розділив очки із «Волинню»

Команда із Горішніх Плавнів виправила помилку, якої припустилася до перерви, але дотиснути суперника наприкінці матчу не зуміла.

«Гірник-Спорт» - «Волинь» - 1:1

Голи: Климець Олександр, 43' (0:1), Яворський Вадим 77' (1:1)

Матч сусідів по турнірній таблиці вийшов напруженим, а кожен тайм мав свій сценарій. «Гірник-Спорт» одразу захопив ініціативу та почав грати активно у атаці.
На 11-й хвилині Ярослав Ямполь пробив по воротам, але Віталій Неділько узяв цей м’яч.
Втім, активність «гірників» призвела до того, що ще до перерви гравці лівого флангу мали у своєму активі попередження. Втім, ближче до перерви команди обмінялися моментами. Дуже небезпечним був удар від півзахисника «Волині» Олександра Кучеренка: м’яч влучив у поперечину.

Перед самою перервою прикра помилка господарів призвела до голу у роздягальню. Руслан Паламар невдало вибив м’яч, який підхопив Олександр Климець і виконав несильний удар – 0:1. На шляху м’яча опинився Юрій Кравчук, який у цій ситуації допомагав Кліщуку, але капітану «гірників» не вдалося бути рятувальником для своїх воріт.
У другому таймі «Гірник-Спорт» намагався виправити помилку. Ігор Жабченко зробив кілька замін: на полі гру «гірників» у атаці пожвавили Сергій Романов, Артем Сьомка й Єгор Твердохліб. «Гірники» активно грали на половині поля суперника та тиснули на ворота «Волині».

Але на 75-й хвилині гості знову забили м’ячі, але взяття воріт у виконанні центрального захисника «Волині» Максима Войтіховського, не було зараховано через офсайд.
Втім, вже наступної хвилини гольову атаку провів «Гірник-Спорт». І знову спрацювала зв’язка Паламар – Яворський. Перший віддав чудовий пас на форварда, який не залишив шансів Недільку і відправив м’яч під поперечину – 1:1.

До кінця зустрічі «Гірник-Спорт» мав перевагу та міг забивати переможний гол. Втім, в одному епізоді не пощастило Яворському, дубль якому завадив виконати захисник гостей.
Це була остання домашня гра «Гірника-Спорт» у першому колі. Нажаль, «гірникам» не вдалося оформити перемогу у першому колі, втім у матчі 14-го туру «Гірник-Спорт» трохи покращив невтішну до цього статистику у взаємовідносинах з «Волиню».

Шанс здобути домашню перемогу буде у «Гірника-Спорт» буде в поєдинках другого кола, два яких будуть зіграні вдома із «Поліссям» (17-й тур, базова дата – 6 листопада) та тернопільською «Нивою» (19-й тур, базова дата – 20 листопада).
Найближча гра «Гірника-Спорт» пройде у місті Дніпро. Перше коло команда Ігоря Жабченка завершить у понеділок, 25 жовтня. У цей день «Гірник-Спорт» у гостях зіграє матч 15-го туру із «ВПК-Агро» із Вишневого.