Новини

Андрій Новіков: «Дехто із батьків напрацював на... жовту картку»

Перший виїзд своїх вихованців на фестиваль з футболу Jaguar Christmas Festival, який проводився у Кременчуці, прокоментував тренер команди U-7 ДЮФК «Гірник-Спорт» Андрій Новіков.

- Ми зібрали діточок та зробили дві команди, - каже тренер ДЮФК «Гірник-Спорт», який працює із дітьми вікової категорії 2016-2017 років народження Андрій Новіков. - Ми виступали у новій формі. В нас було два комплекти, які нам подарував наш клуб. Діти отримали задоволення, в них купа вражень, особливо від перших забитих м’ячів. Також в нас були перші перемоги, діти вже все розуміють.

- Щодо перемог, наскільки вони важливі для Ваших вихованців у ранньому віці?

- Ми намагаємося донести дітям ту думку, що зараз перемоги - це не так важливо, треба робити правильні висновки із своїх дій на футбольному полі, чи відповідали вони тому, що ми робимо на тренуваннях. Цей фестиваль запам’ятається нашим дітям також і тим, що в них були перші паси, перші набивання м’яча, вони йшли у обводки. Нам із тренером Юрієм Комягіним все дуже сподобалось, як діти виступили. Дякую також батькам, які поїхали з нами на захід у Кременчуці.- Як себе поводили батьки?

- Вони були емоційними, ми намагалися їх стримувати, підказували, що не треба різко на все реагувати, що це може завжати і дитині.
Емоції були, як-то кажуть, на межі, адже дехто із тат та мам намагався вибігти на поле, кричали, але ж це для них був перший досвід, ми все пояснювали батькам, як треба себе поводити.

- Чи не напрацювали хтось із тат та мам на червону картку?

- На червону ні, а ось жовту картку комусь з батьків можна було показувати. Але це жарти. Взагалі, гарний був турнір, дякую за це організаторам, гарні зібралися команди. Вражень маса, навіть у тренерів.

- Напевно діти хвилювалися і можливо для них перший турнір - це був справжній стрес. Як їх заспокоювали?

- Так без хвилювань не обійшлося. У деяких хлопців цей стрес навіть вплинув на їхній стан, були підозри на температуру, але нічого страшного. Ми усіх дітей налаштували на турнір, за кожен м’яч вони боролися дуже добре виступили.- Чи невідомо, на яких турнірах будете виступати надалі?

- Хочемо виступили на рідному майданчку фізкультурно-оздоровчого комплексу. В нас дуже гарний та красивий зал. Дітям тут подобається тренуватися і вони завжди запитують, коли будемо грати саме на майданчику фізкультурно-оздоровчого комплексу. Зараз у ФОКу пройде турнір Himars Mini Cup, а потім вже будемо розмірковувати, як проести щось подібне серед дітей.

Іванка Кутова, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».

2023