Новини ДЮФК

Перші очки і фатальні п’ять хвилин

Команди дитячо-юнацького футбольного клубу «Гірник-Спорт» провели матчі 3-го туру першої ліги ДЮФЛУ. Очки вдалося набрати лише команді вікової категорії U-17, а ось команда «Гірник-Спорт» (U-15) була близькою до перемоги, але у підсумку за якісь п’ять хвилин залишилася ні з чим.

U-17. «Гірник-Спорт» - «Динамо» (Харків) – 0:0.

Матч вікової категорії U-17 не був багатим на гольові моменти та удари. Здавалося, що гру мав би пожвавити забитий гол з боку якої-небудь команд, але до забитих м’ячів у цій грі справа не дійшла, а воротарі команд залишилися майже без роботи. Як би там не було, а «Гірник-Спорт» (U-17) у цьому матчі заробив своє перше очко у чемпіонаті ДЮФЛУ, хоча звісно, що наша команда розраховувала у цьому матчі взяти очки по максимуму.

U-15. «Гірник-Спорт» - «Динамо» (Харків) – 1:2 (0:0). Голи: Гладкий Іван, 51 (1:0), Горбунов Руслан, 65 (1:1), Горбунов Руслан, 70+1 (1:2).

Цей матч виявися набагато цікавішим з багатою кількістю гольових моментів. Але якщо до перерви ми не побачили забитих м’ячів, то після перерви подій у поєдинку було набагато більше. В середині другого тайму «Гірник-Спорт» реалізував один із своїх моментів і мав доводити матч до перемоги, але у останні п’ять хвилин все перевернулося з ніг на голову. Динамівці реалізували два стандарти, Руслан Горбунов наніс два влучних удари зі штрафних.