Новини

КОМЕНТАРІ ГРИ: «Скорук» - «Гірник-Спорт»

Після гри 3-го туру головні тренери учасників матчу Ігор Жабченко та Олександр Степанов розмірковували про підсумок матчу. Він був нічийним - 1:1


ІГОР ЖАБЧЕНКО, головний тренер команди «Гірник-Спорт»:

- Саме головне, що після пропущених двох ігор у чемпіонаті ми нарешті стартували у чемпіонаті. Тренування це одне, а увійти у ігровий ритм, це зовсім інше. І як показав другий тайм, трошки ми підсіли, було дуже багато помилок з нашої сторони. Звісно ми хотіли вивезти звідси три очки. Але грали з дуже гідним суперником. Перед початком чемпіонату ми з ними грали останню контрольну гру, також зіграли унічию (1:1). Є над чим працювати нашим молодим хлопцям. U-19 - це не Перша ліга, тож їм ще треба рости, треба набиратися досвіду в цих іграх. В нас нова молода команда. Першим таймом ми задоволені, а ось другий тайм ми провалили.

- Ви не грали у перших двох турах, але мали можливість подивитися на інші команди. Що скажете про теперішню Першу лігу?

- В нашій зоні усі команди рівні. Тут немає явного лідера. Тому ми будемо битися, грати і показувати гідний футбол.


ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВ, головний тренер команди «Скорук»:

- Я вважаю, що ми втратити два очки, тому що грали вдома і ми налаштовувалися тільки на перемогу, або нам трошки не пощастило, або ми трошки не допрацювали. У другому таймі ми повинні були виривати перемогу. Ми почали більш активно переміщатися на футбольному полі. Затисли суперника на їхній половині поля. Десь в нас не виходило щось наприкінці, у третій зоні. Трошки не так розпоряджалися м`ячем, але за великим рахунком, нам ще важкувато адаптуватися до Першої ліги. Це видно по наших матчах. Тут трохи вищі швидкості і команди більш вищого класу, ніж у Другій лізі. Але ми з кожною грою набираємося майстерності, досвіду і я вважаю, що ми з кожною грою ми будемо додавати і брати якісь бали. У цих матчах ми повинні були брати більше очок, ніж два. Не вистачило нас у Чернігові. Я не враховую гру із «Кременем», там майже увесь матч ми діяли у меншості, нам було важко.

Сьогодні ми теж, і забили першими, і у другому таймі повинні були подвоювати рахунок, а то і забивати третій гол, але нас підвела реалізація. Звісно, що сьогодні ми втратили два очки, ніж заробили одне.Дмитро БУЛИГА, пресслужба ФК «Гірник-Спорт».
2022