Новини

Ювілей Андрія Романенка!

19 березня свій день народження святкує захисник «Гірника-Спорт» Андрій Романенко, якому виповнилося 25 років.
Андрій Романенко народився у Черкасах, який у юнацькому футболі є вихованцем КДЮСШ «Щасливе» та київського «Динамо», за яке провів 16 матчів у вищій лізі чемпіонату України (U-17) у сезонах 2015/2016 та 2016/2017. Далі у футбольній кар’єрі були виступи за аматорські клуби «Любомир» (Ставище) та «Голд Нафта» (Бахмач).

У професіональному футболі Андрій Романенко провів 23 матчі, 9 з яких за «Гірник-Спорт». У складі команди із Горішніх Планів сьогоднішній іменинник забив перший і поки що єдиний гол у професіональному футболі.

Вже як гравець «Гірника-Спорт» Андрій Романенко має вагоме міжнародне досягнення. У 2023-му році у складі команди Державного торгівельно-економічного університету «Меркурій-ДТЕУ» Андрій Романенко став він став срібним призером чемпіонату світу серед студентських команд. До приходу у «Гірник-Спорт» влітку 2023-го року Андрій Романенко був бронзовим призером чемпіонату Європи серед студентських команд, а також чемпіоном України серед студентів. Сподіваємося, що перелік своїх досягнень Андрій Романенко буде поповнювати кожного року!


Щиро вітаємо Андрія Романенка із ювілеєм!


Нехай у житті будуть лише чудові моменти та події, щоб двері відчинялися для нових досягнень та перемог!

Нехай у душі буде радість, а в серці живе кохання, щоб перед тобою відкривалися нові й нові можливості!

Добробуту, достатку та величезного здоров’я!
2024