Новини

Felicita - новий технічний партнер ФК «Гірник-Спорт»

Перші переможні емоції у новому сезоні «Гірник-Спорт» здобув із новим технічним партнером – компанією Felicita.
Новий сезон, в якому «Гірник-Спорт» вже здобув перші перемоги як у чемпіонаті, так і в Кубку, команда з Горішніх Плавнів почала із новим технічним партнером, яким є швейно-виробнича компанія Felicita Garment Factory. Саме вона виготовила перші комплекти нової форми «гірників» для виступу у сезоні-2023/2024.
ФК «Гірник-Спорт» зупинив свій вибір на цій молодій компанії із Горішніх Плавнів, яка має амбіційні плани та вже заявила про себе на швейному ринку України і яка крім спортивного одягу виготовляє також спецодяг, військову форму, одяг для охоти та рибалки, уніформу для сфери обслуговування різних галузей.
Щодо спортивного одягу, компанія Felicita пропонує широку колекцію від виробника за оптовими цінами. У асортименті її товарів можна знайти спорт одяг для дітей, жінок та чоловіків будь-якого віку, а також для професіональних спортсменів.
Разом із брендом Felicita гравці «Гірника-Спорт» вже відчули приємні емоції, коли здобули перші перемоги вдома та у гостях у чемпіонаті України, а також здолали перший кубковий бар’єр у другому попередньому етапі турніру.
Сподіваємося, що це лише початок і надалі разом із Felicita ФК «Гірник-Спорт» лише розвиватиме свій успіх, продовжить здобувати перемоги та дарувати позитивні емоції своїм вболівальникам!
2023