Хет-трик капітана! Ветерани «Гірника-Спорт» завершили 2023-й лідерами таблиці!

Найрезультативнішим гравцем у матчі чемпіонату Кременчука з футзалу зі «Світловодськом» у турнірі вікової категорії «40+» став капітан ветеранів «Гірника-Спорт» Володимир Звір, який оформив хет-трик.

«Гірник-Спорт» - «Світловодськ» - 4:3. Голи: Звір Володимир — 3, Поправко Олександр. 30 грудня 2023 року. Кременчук. Манеж СК «Політехник».

Після п’ятого свого матчу Новий рік зустріли лідерами таблиці чемпіонату Кременчука у віковій категорії «40+»! Ветерани «Гірника-Спорт» провели заключний матч 2023-го року із командою «Світловодськ», яка є аутсайдером чемпіонату.

Незважаючи на статус одного із лідерів ця гра для «Гірника-Спорт» вийшла непростою. У ході зустрічі довелося відіграватися, а заключні хвилини поєдинку вийшли досить хвилюючими. Початок заключної гри ветеранів «Гірника-Спорт» 2023-го року вийшов не на користь команди з Горішніх Плавнів. Неабияку результативність виявили саме гравці «Світловодська».

На восьмій хвилині поєдинку ця команда виявила наполегливість у атаці та відкрила рахунок після цього удару - 1:0. Аутсайдер таблиці, яким є у таблиці Світловодськ, виявив не тільки сміливість, але й зухвалість і за дві хвилини подвоїв рахунок у матчі.

Гол вийшов дуже ефектним, адже автору забитого м’яча вдався удар із розвороту і м’яч влетів у самісіньку дев’ятку. 0:2 - для ветеранів «Гірника-Спорт», які після двох пропущених м’ячів взяли тайм-аут.

Ця перерва пішла на користь команді, адже ще до кінця першого тайму ветеранам «Гірника-Спорт» вдався камбек. Своїх партнерів по команді за собою повів капітан Володимир Звір. Він виявив неабияку результативність та оформив хет-трик. Свій лік забитим м’ячам ветерани «Гірника-Спорт» розпочали із цієї комбінації. Олександр Поправко та Роман Цимбал зіграли у пас, а потім зусилля партнерів завершив Володимир Звір - 1:2 для горішньоплавнян.

Менш ніж за десять хвилин до перерви ветерани «Гірника-Спорт» заробили кутовий. Після якого Володимир Звір з передачі Сергія Коннова виявив влучність і відправив м’яч у дальній кут воріт команди «Світловодськ». 2:2 і відчувалося, що Гірник-Спорт спіймав кураж і почав діяти на майданчику впевненіше. Ще один кутовий. Євгеній Слива віддав м’яч на Володимира Звіра, а той влучає у дев’ятку воріт суперника - 3:2 вже на користь ветеранів «Гірника-Спорт».

У другому таймі йшла рівна гра, втім Гірнику-Спорт знову вдалося засмутити суперника після стрімкої контратаки. Потужним ударом її намагався завершити Роман Цимбал, але влучив у поперечину, а потім Олександр Поправко ударом головою забив четвертий м’яч для своєї команди. 4:2 - цей рахунок ще не гарантував «Гірнику-Спорт» перемогу, що й довів «Світловодськ». Гравці цієї команди не припиняли атак. Але надійно у воротах ветеранів «Гірника-Спорт» діяв Сергій Дугінов.

Втім в одному із епізодів Світловодську вдалося скоротити рахунок до мінімального - 4:3. Надалі Гірник-Спорт не припускався помилок у обороні і довів матч до своєї четвертої перемоги у чемпіонаті Кременчука.

Після цього матчу команда із Горішніх Плавнів очолила таблицю і має в активі 12 очок. На два пункти «Гірник-Спорт» випереджає команду «Іль Тан», яка також провела 5 ігор. А ось за втраченими очками «гірники» ділять лідерство із КФК «Кременчук». Ця команда зіграла на гру менше та має в активі дев’ять очок.