Новини

Кравчук, Паламар та Понєдєльнік – у збірній 13-го туру!

Якісна гра та результат, який показали у Києві гравці «Гірника-Спорт» не пройшов непомітним у експертів. Одразу троє гравців за підсумками 13-го туру потрапили у символічну збірну за версією порталу Sport Arena.

ЮРІЙ КРАВЧУК – ЦЕНТРАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК

Юрій Кравчук надійно грав у обороні у увійшов до збірної туру на свою звичну позицію центрального півзахисника. Ось яку оцінку отримав лідер оборони «гірників» від експертів:

«Топовий матч Гірника-Спорт, який вкотре переграв Оболонь на її стадіоні. Причому, номінальний аутсайдер не пропустив від четвертої команди першості, багато в чому це заслуга Кравчука. Потужний захисник вигравав багато верхових м’ячів, почувався впевнено при стандартах. До речі, забив ще раніше – просто його гол не було зараховано через підозру на напад на голкіпера. Юрій повертається на свій звичний рівень після невдалого вояжу в УПЛ».


АНДРІЙ ПОНЄДЄЛЬНІК – ПРАВИЙ ПІВЗАХИСНИК

Андрій Понєдєльнік є автором третього м’яча у ворота «Оболоні». Його дії експерти оцінили наступним чином:

«Велика ротація показала глибину складу Гірника-Спорт, який навіть в експериментальній формації може давати бій лідерам. Ну що ж, це обнадіює. Після матчу в столиці команда покидає зону вильоту. Відзначаємо Понедєльніка, який був активним учасником відразу кількох гострих комбінацій (у тому числі, на початкових фазах вирішальних), а також встиг на добивання після відбитого пенальті Романова – цей гол поставив крапку на надіях Оболоні».


РУСЛАН ПАЛАМАР – АТАКУВАЛЬНИЙ ПІВЗАХИСНИК

Руслан Паламар оформив на свій рахунок гол та «асистс» та одразу привернув увагу фахівців, які нагородили футболіста номінацієй
«Гравець туру». Тож не дивно, що Руслан опинився у збірній туру з наступною оцінкою його гри від експертів:

«Схоже, «одеський легіон» Гірника-Спорт набрав форму. Як ми й прогнозували, це стало потужним внутрішнім посиленням команди. В столиці Паламар у зв’язці з Яворським створив два голи: в першому випадку розігрався з Вадимом і сильним ударом влучив у кут, а потім тонким розрізним пасом вивів на гол самого Яворського. Руслан, власне, в свої найкращі часи грав саме в такий футбол – із постійною участю в комбінаційній грі, нестандартними рішеннями та особистим завершенням».


Вітаємо номінантів та «збірніків» туру у складі «Гірника-Спорт» та сподіваємось, що після домашньої гри із «Волинню» у експертів буде привід відзначити одразу кількох гравців команди із Горішніх Плавнів.
2021