Новини

Вітаємо Петра Каплуна із ювілеєм!

Сьогодні свій 70-річний ювілей відзначає Петро Каплун - людина, яка зробила вагомий внесок у розвиток футбольного клубу «Гірник-Спорт» та яка протягом двадцяти семи років очолювала клуб із дня існування.

Петро Матвійович під час багаторічної роботи на посту президента ФК «Гірник-Спорт» піклувався не тільки щодо розвитку клуба із Горішніх Плавнів, але й завжди активно виступав за прогрес усіх колективів Професіональної футбольної ліги України, відстоював інтереси клубів, відкрито виступав у ЗМІ та підіймав актуальні проблеми українського футбол та вносив чимало пропозицій для їхнього вирішення, аби сприяти розвитку футболу в Україні.

Завдяки зусиллям Петра Каплуна «Гірник-Спорт» - єдиний клуб, який із дня свого існування є постійним учасником змагань ПФЛ і не пропустив жодних змагань під прапорами цієї організації.

Вболівальники та футбольна спільнота Горішніх Плавнів щиро вдячна Вам, Петро Матвійович, за Ваш внесок у розвиток футболу у місті та на Полтавщині, ми дуже раді, що «Гірник-Спорт» продовжує не просто існувати, а й розвиватися у такі непрості часи, завдяки спортивній базі, яка була створена під Вашим керівництвом. Маючи такі умови клуб ставить собі подальші завдання та намагається їх виконувати під час виступів у змаганнях національного рівня!

Шановний Петре Матвійовичу!


Футбольний клуб «Гірник-Спорт» щиро вітає Вас із ювілеєм!

Ваш професіоналізм і багаторічний досвід роботи на посаді президента ФК «Гірник-Спорт» здобули Вам авторитет мудрого та успішного керівника.


Нехай оптимізм і життєва енергія супроводжують Вас і надалі. Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя та невичерпної енергії!


Ще раз підтверджуємо свою повагу до Вас, нехай Боже благословення і людська довіра, і допомога супроводжують Вас в житті!

2023