Новини ДЮФК

Вибороли «срібло» на «Poltava Football Cup-2020»!

Команда тренера Сергія Коннова стала срібним призероми всеукраїнського турніру. У груповоій стадії «Гірник-Спорт» (2007 р.н.) виграла всі свої три поєдинки у команди «Динамо» (Харків) - 3:0, «ДЮСШ Молодь» (Полтава) - 3:1, «Golden Eagle» ( Полтава) - 3:0.

Перше місце в групі дозволило юним «гірникам» вийти у фінал турніру проти команди «ХТЗ» (Харків). Вирішальний матч був непростим для нашої команди, не обійшлось без суддівських помилок на користь суперника. У підсумку харків'яни стали переможцями турніру.

Крім срібних медалей три гравці команди «Гірник-Спорт» були відзначені в індивідуальних номінаціях.

Михайло Пекарчук став найкращим гравцем турніру, Назар Дігтярьов - кращим воротарем і Артем Котвицький - був визнаний кращим гравцем в команді «Гірник-Спорт».

Вітаємо команду ДЮФК «Гірник-Спорт» (2007 р.н.) та її тренера з срібними медалями, Кубком за друге місце і з індивідуальними призами.