![](https://static.tildacdn.com/tild3565-3438-4962-b438-306436316633/117948829_1997298307.jpg)
Команда тренера Сергія Коннова стала срібним призероми всеукраїнського турніру. У груповоій стадії «Гірник-Спорт» (2007 р.н.) виграла всі свої три поєдинки у команди «Динамо» (Харків) - 3:0, «ДЮСШ Молодь» (Полтава) - 3:1, «Golden Eagle» ( Полтава) - 3:0.
Перше місце в групі дозволило юним «гірникам» вийти у фінал турніру проти команди «ХТЗ» (Харків). Вирішальний матч був непростим для нашої команди, не обійшлось без суддівських помилок на користь суперника. У підсумку харків'яни стали переможцями турніру.
Крім срібних медалей три гравці команди «Гірник-Спорт» були відзначені в індивідуальних номінаціях.
Михайло Пекарчук став найкращим гравцем турніру, Назар Дігтярьов - кращим воротарем і Артем Котвицький - був визнаний кращим гравцем в команді «Гірник-Спорт».
Вітаємо команду ДЮФК «Гірник-Спорт» (2007 р.н.) та її тренера з срібними медалями, Кубком за друге місце і з індивідуальними призами.
![](https://static.tildacdn.com/tild3265-3662-4333-b239-373961363466/P1620889.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3965-3639-4931-b533-623833363031/P1620890.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3333-6165-4237-b934-613331336432/P1620904.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6366-6638-4162-a663-396333633631/P1620911.jpg)