Новини

«Гірник-Спорт» (2010 р.н.) завершив участь у чемпіонаті Полтавщини

Команда «Гірник-Спорт» (2010 р.н.) під керівництвом тренерів Романа Цимбала та Віталія Токовенка завершила участь у чемпіонаті Полтавської області, матчі якого проходили на полі за штучним покриттям тренувальної бази в селі Копили, яке розташовано неподалік обласного центру.

Запрошення на цей турнір команда «Гірник-Спорт» (2010 р.н.) отримала у вересні, після завершення турніру, де наша команда посіла третє місце. Матчі чемпіонату проходили кожної суботи. Участь у змаганні крім «Гірника-Спорт» (2010 р.н.) брали команди «Ворскла», «Молодь», «Полтава» та команда Миргороду. Юні «гірники» проводили по два матчі на день, адже не мали можливості грати кожної суботи. Кращим гравцем чемпіонату у команді "Гірник-Спорт" (2010 р.н.) визнаний нападник Сергій Поваров.

«Щодо результату, то він незадовільний, адже той факт, що ми грали по два матчі на день та приїжджали грати у Копили не кожної суботи, а один із уїк-ендів ми пропускали, вплинув на результат. Щодо гри своїх вихованців, то у більшій частині я задоволений діями хлопців», відзначив тренер команди «Гірник-Спорт» (2010 р.н.) Роман Цимбал.
2022