«Кремінь-2» ⚔ «Гірник-Спорт-2». Вболіваємо за «гірників» та вгадуємо результат🤙
Наразі, команди мають однакову кількість очок у таблиці групи «А» першої ліги. На першому етапі команди провели між собою дві зустрічі. В обох поєдинках перемога була на боці «Гірника-Спорт-2». 5:1 – у Кременчуці (26 серпня, 8 тур) та 4:2 – у Горішніх Плавнях (21 серпня, 17 тур).
Також пропонуємо Вам взяти участь у 3-му турі «Конкурсу прогнозистів».
До середи, 22 вересня, 13:00 ми чекаємо на Ваші результати у коментарях до цієї публікації.
«Гірник-Спорт-2» грає у гостях.
Якщо ви ставите на перемогу «гірників», то рахунок треба ставити 0:1, 1:2, 1:3… Якщо на перемогу «Кременя-2», то 1:0, 2:1, 3:1… Або якщо ставите рахунок, вказуйте переможця. 3 бали – за вгаданий рахунок, 2 бали – за підсумок матчу та різницю м’ячів і 1 бал – за вгаданий підсумок матчу.