![](https://static.tildacdn.com/tild6138-3830-4539-a437-616564626536/P1630937.jpg)
Подібну процедуру гравці «Гірника-Спорт» пройшли вже в п’яте, але вперше у новому сезоні. Відповідно до медичного протоколу, ПЛР-тестування необхідно проводити кожні два тижні. Цього разу воно було проведене аби отримати дозвіл на кубковий матч із «Олімпією» із Савинців.
![](https://static.tildacdn.com/tild3439-3661-4136-b934-366365353630/P1630927.jpg)
До процедури тестування на COVID-19 футбольний клуб «Гірник-Спорт» підійшов відповідально. Коли на стадіон спорткомплексу «Юність» приїхала мобільна бригада міської лікарні міста Горішні Плавні, команда, тренери та гравці вже були на полі стадіону.
![](https://static.tildacdn.com/tild6137-6639-4330-a333-626365363761/P1630931.jpg)
Тестування відбулося протягом півгодини. Протягом цього часу лікарі мобільної бригади діяли чітко та згідно правил тестування.
- Ми забрали біологічний матеріал згідно нормативним документам, - розповіла керівник мобільної групи міської лікарні м. Горішні Плавні Людмила Смаженко. - Все відбулося згідно нормативним документам. Дякуємо адміністрації ФК «Гірник-Спорт» за те, що все правильно організували, завдяки чому нам було зручно працювати. Сподіваюсь на негативні результати біоматеріалів, які ми сьогодні взяли.
Тепер футбольний клуб «Гірник-Спорт» чекатиме на остаточні результати тестування та сподівається, що до першого матчу нового сезону команда підійде без кадрових втрат.
Нагадаємо, що кубкова зустріч «Гірника-Спорт» із «Олімпією» із Савинців відбудеться у неділю, 30 серпня, на стадіоні «Локомотив» у Полтаві (початок – о 17:00). Цією грою «Гірник-Спорт» відкриє відлік своїх офіційних матчів у сезоні 2020/2021.
![](https://static.tildacdn.com/tild3739-3262-4336-a463-663239396461/P1630933.jpg)