Архів новин

«Гірник-Спорт» сдав тести на COVID-19


Подібну процедуру гравці «Гірника-Спорт» пройшли вже в п’яте, але вперше у новому сезоні. Відповідно до медичного протоколу, ПЛР-тестування необхідно проводити кожні два тижні. Цього разу воно було проведене аби отримати дозвіл на кубковий матч із «Олімпією» із Савинців.


До процедури тестування на COVID-19 футбольний клуб «Гірник-Спорт» підійшов відповідально. Коли на стадіон спорткомплексу «Юність» приїхала мобільна бригада міської лікарні міста Горішні Плавні, команда, тренери та гравці вже були на полі стадіону.


Тестування відбулося протягом півгодини. Протягом цього часу лікарі мобільної бригади діяли чітко та згідно правил тестування.

- Ми забрали біологічний матеріал згідно нормативним документам, - розповіла керівник мобільної групи міської лікарні м. Горішні Плавні Людмила Смаженко. - Все відбулося згідно нормативним документам. Дякуємо адміністрації ФК «Гірник-Спорт» за те, що все правильно організували, завдяки чому нам було зручно працювати. Сподіваюсь на негативні результати біоматеріалів, які ми сьогодні взяли.  

Тепер футбольний клуб «Гірник-Спорт» чекатиме на остаточні результати тестування та сподівається, що до першого матчу нового сезону команда підійде без кадрових втрат. 

Нагадаємо, що кубкова зустріч «Гірника-Спорт» із «Олімпією» із Савинців відбудеться у неділю, 30 серпня, на стадіоні «Локомотив» у Полтаві (початок – о 17:00). Цією грою «Гірник-Спорт» відкриє відлік своїх офіційних матчів у сезоні 2020/2021.

2020