«Гірник-Спорт» завершив домашні виступи цього року

У грі 17-го туру команда із Горішніх Плавнів у заключному матчі 2023-го року поступилася «Чернігову-ШВСМ» із рахунком – 0:2. У другому таймі у складі гостей дублем відзначився Павло Федосов.

«Гірник-Спорт» - «Чернігів-ШВСМ» - 0:2. Голи: Федосов Павло, 81 (0:1), Федосов Павло, 89 (0:2).

«Гірник-Спорт» активно почав матч і створив небезпечні моменти ще до перерви, але кільком ударам не вистачило влучності. Після перерви «Чернігів-ШВСМ» жваво розпочав другий тайм, втім господарі вирівняли хід поєдинку і в одному із епізодів Богдан Гора був близький відкрити рахунок, втім м’яч влучив у поперечину.

Протягом усього поєдинку команди обмінювалися атаками і здавалося, що нічия буде логічним завершенням цього поєдинку, втім дві помилки з боку оборони господарів призвели до того, що гравець «Чернігова-ШВСМ» Павло Федосов наприкінці зустрічі менш ніж за десять хвилин забив два м’ячі. Спочатку форвард чернігівців продерся скрізь захисників «Гірника-Спорт» і відкрив рахунок, а потім на швидкості обійшов захист господарів та вдруге влучив у кут воріт. 0:2 – для «Гірника-Спорт».

Незважаючи на поразку «Гірник-Спорт» зберіг за собою сьомий рядок таблиці і має в активі 16 очок. Переслідувач команди із Горішніх Плавнів – кременчуцький «Кремінь» вдома поступився «Лівому Берегу» - 0:1. В активі «Кременя» - 14 очок.
Цьогорічні виступи «Гірник-Спорт» завершить на Кіровоградщині, 25 листопада, у виїзному матчі із лідером таблиці - «Інгульцем».