Новини

У подарунок лише гольові моменти. Юні «гірники» провели матч на «Кремінь-Арені»

П’ятниця, 10 червня, на «Кремінь-Арені» ім. О. Бабаєва пройшла під знаком товариських матчів сусідів – «Кременя» та «Гірника-Спорт».

Напередодні гри головної команди «гірників» та «Кременя» (U-16) на полі відбувся дуже запеклий поєдинок між командами «Гірник-Спорт» (U-15) та «Кремінь» (U-14), який тренують Антон та Олександр Диндікови.

З боку юних гірників були створені безліч можливостей, аби вразити ворота суперника, втім іноді рятував свою команду голкіпер, а іноді вихованцям Сергія Коннова не вистачало влучності та впевненості під час завершальної стадії атаки. Були моменти і у «Кременя» (U-14), але у цей день надійно грав голкіпер «Гірника-Спорт» (U-15) Назар Дігтярьов, який вдало грав на виходах та виявляв чудову реакцію.


Гра проходила жваво, але забитих м’ячів у ній не було – у підсумку – 0:0, хоча гра мала всі шанси бути результативною.


Уся команда «Гірник-Спорт» (U-15) намагалася забити гол, аби зробити подарунок своєму партнеру по команді Богдану Дубровіну, який у день гри відзначив свій день народження. Міг зробити собі подарунок і сам іменинник, але відсвяткувати день народження форварда юних «гірників» ще однією приємною подією не вдалося.

Як би там не було, але цей день запам’ятається хлопцям із «Гірника-Спорт» злагодженою грою та намаганням боротися у матчі до останньої хвилини, незважаючи на спеку та супротив суперника.
2022